
Jak widać avatar jest za bardzo przesunięty w górę i lewo, ale tylko tutaj (czyli w amxbansie) mam ten problem, bo gdzie indziej mając dokładnie ten sam status steam (dokładnie te same pliki z tą samą zawartością), avatar znajduje się we właściwym miejscu. Ktoś wie gdzie szukać rozwiązania?


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










