Drugi moj problem to to , jak zrobic zeby mozna bylo rozmawiac przez mikrofon w grze na poczatku mozna bylo a teraz nie .Mam amx Mod X .proszę o pomoc !
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Mikrofon/Zakładka Internet
#1
Napisano 17.12.2008 17:00
Drugi moj problem to to , jak zrobic zeby mozna bylo rozmawiac przez mikrofon w grze na poczatku mozna bylo a teraz nie .Mam amx Mod X .proszę o pomoc !
#2
Napisano 17.12.2008 17:08
dopisać do skrótu , Prawym przyciskiem myszy klikasz na hlds > Właściwości i tam masz powinno to wyglądać mniej/więcej takWiem ze gdzies trzeba wpisac -master ,ale nie wiem gdzie
"C:Program FilesValvehlds.exe" -master -game cstrike -insecure(oczywiście po wszystkim) ;>
#3
Napisano 17.12.2008 19:10
#4
Napisano 17.12.2008 19:14
#5
Napisano 17.12.2008 19:19
#6
Napisano 17.12.2008 19:22
Po prostu dopisujesz do ścieżki startowej:
-master -game cstrike -insecure
#7
Napisano 17.12.2008 19:41
#8
Napisano 17.12.2008 21:37
server.cfg
sv_alltalk <1/0> 1- wszyscy słyszą wszystkich 0- ct słyszy ct, a tt słyszy tt a nieżywi słyszą nieżywych
#9
Napisano 17.12.2008 22:42
No a kto mi powie jak ustawic ze jak mowi przez mikro ja jestem w tt to zeby koles z tt slyszal co ja mowie?
Próbowałeś nacisnąć "k" ^ ?
#10
Napisano 18.12.2008 09:51
#11
Napisano 24.12.2008 14:52
sv_voicecodec "voice_speex" // rodzaj kodeka, domyslnie voice_miles, zalecany voice_speex - lepsza jakosc kosztem kilku procent uzycia procesora sv_voiceenable 1 // uzywaj opcji voice na serwerze, 1 - tak (domyslnie), 0 - nie sv_voicequality 5 // jakosc glosu, od 1 do 5, im wiecej tym lepiej ale wieksze uzyci proca i sieci sv_alltalk 0 // 0 - (domyslnie) voice mozna uzywac tylko jesli zywy i tylko do tp, 1 - kazdy moze gadac z kazdym (na poczatek i koniec meczu)
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









