Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
bf2 3 pytania
#1
Napisano 02.04.2011 14:46
1. Gdzie jest plik z zapisanymi odnakami, faragami itp gracza?
2. Jak wyłączyć niektóre odznaki?
3. Mam zrobioną wiadomość w motd ale jest ona za długa i ucina troszkę, jak zrobić rolowanie motd, przewijanie?
#2
Napisano 02.04.2011 15:48
3.
Z tematu MOTD - Okno startowe serwera. - AMXX.pl: Support AMX Mod XMaksymalny rozmiar pliku to: 1.2 kb lub nie może zawierać nie więcej niż 1200 znaków. Jeżeli plik przekroczy te limity nie będzie się przesuwał.
#3
Napisano 02.04.2011 17:35
i jak otworzyc pliku .vault, znalazlem jakis program czy nie wiem co to jest z plikami php, chcialbym normalny programik na kompa
Użytkownik rumzajs edytował ten post 02.04.2011 17:38
#4
Napisano 02.04.2011 17:54
#5
Napisano 02.04.2011 17:56
Na moje już chyba takie coś jest ?to lipa, bo mam gotowe pliki z opisem odnznak pod bf2
2. jak nie zawsze możesz wrzucić na stronę i ją otworzyć w motd.
#6
Napisano 02.04.2011 18:34
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










