Chodzi mi o dzwięki rozpoczęcia całej rundy i dla CT i dla T oraz jak zostanie sie 1 vs 1 .
Roundsound ze Wygrywa T i Ct Już mam , ale nie wiem jak wgrac te na "inne okazje" .
Możecie pomóc ?
Oj przepraszam jeszcze edytowałem zapomniałem o dzwiękach
mega kill , holly shit, wicked sick . - je też nie wiem jak wgrac , na dysku je posiadam


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








