pobieralem bf2 i jak robilem na serwie to mialem problem z odznakami a wszystko dobrze zainstalowalem , wpisalem tez all w amxx.cfg
i tak samo bylo odznaki nie dzialaly ..
Jezeli ktos by mogl to proszę o zrobienie takiej paczki zeby bylo wszystko ok ...
Z Góry Dziękuje .............................


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









