http://forums.allied...ead.php?p=97428
Prosilbym o sciezke byle jaka
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 15.11.2008 16:52
Napisano 15.11.2008 16:57
Napisano 15.11.2008 17:00
Na
Napjaką ścieżkę chcesz zmienić?
Napisano 15.11.2008 18:47
Napisano 16.11.2008 13:22
Zobacz to
Ścieżki:
"models/player/admin_counter/admin_counter.mdl"
"models/player/admin_terror/admin_terror.mdl"
Napisano 16.11.2008 13:37
A skompilowałeś? Tu masz kompilator...
http://amxx.pl/Kompilator.php
Napisano 17.11.2008 16:38
Napisano 17.11.2008 17:26
Teraz testowałem i działa
Tak więc coś u ciebie musi być źle.
Zrób po kolei:
1. Wgraj amx_adminmodel.amxx (podany w załączniku pare postów wyżej) do plugins
2. Dopisz amx_adminmodel.amxx do plugins.ini
3. W folderze /modesl/player/ utwórz dwa foldery: admin_counter i admin_terror
4. Model admin_counter.mdl daj do admin_counter a admin_terror.mdl do admin_terror
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych