Oto screeny:


Pozdrawiam!
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 27.11.2010 09:19


Napisano 27.11.2010 10:35
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <colorchat>
#define PLUGIN "Deathinfo"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "naven"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_event("DeathMsg", "DeathMsg", "a")
}
public DeathMsg()
{
new imiezabojcy [32]
new imieofiary [32]
new zabojca = read_data(1)
new ofiara = read_data(2)
get_user_name(zabojca, imiezabojcy, 31)
get_user_name(ofiara, imieofiary, 31)
ColorChat(zabojca, GREEN, "~Zabiles:^x03 %s", imieofiary)
ColorChat(ofiara, GREEN, "~Zostales zabity przez:^x03 %s ktory nadal ma %d HP", imiezabojcy, get_user_health(zabojca))
}
Użytkownik suis edytował ten post 27.11.2010 10:39
Napisano 27.11.2010 13:29
Napisano 27.11.2010 18:54
Napisano 28.11.2010 16:24
Napisano 30.11.2010 21:50
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych