Witam, mam pytanie jak zrobic aby po zdobyciu przedmiotu przez gracza bylo napisane na say kolorowymi literami (na zielono)
np. Gracz : xxx Zdobyl Przedmiot : ccc
Gdzie xxx to nazwa gracza a ccc to nazwa przedmiotu
I Jeszcze Jedno Czy da sie zrobic aby pod koniec mapy byli nagradzani doświadczeniem gracze (tzw Pierwsza Trójka).
Zeby Bylo napisane w say Kto zdobyl jakie miejsce i ile exp.
Proszę O Pomoc 
Z Gory Dziekuje
Znajdź
#include <csx>
Dodaj pod tym:
#include <colorchat>
Końcówka listy itemów ma wyglądać tak:
}
BoostRing(id)
new name[32]
get_user_name(id, name, 31)
ColorChat(0, GREEN,"^x01Gracz:^x04 %s^x01 znalazl przedmiot -^x04 %s", name, player_item_name[id])
return PLUGIN_CONTINUE
}Kompiluj lokalnie i include masz w załączniku.