mam problem, założyłem z kolegą serwer 16 slotowy i strone .pl, i jest problem bo nikt nie gra;/
Reklamowałem juz na forach
proszę o pomoc:P
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 05.09.2010 16:23
Napisano 05.09.2010 16:24
Napisano 05.09.2010 16:33
Napisano 05.09.2010 17:50
Napisano 05.09.2010 18:31
Napisano 06.09.2010 13:02
Napisano 06.09.2010 13:06
Napisano 06.09.2010 14:53
Napisano 06.09.2010 15:09
Napisano 06.09.2010 15:16
Napisano 06.09.2010 16:22
Napisano 06.09.2010 18:39
Napisano 06.09.2010 18:47
Napisano 06.09.2010 19:12
Napisano 07.09.2010 17:24
Napisano 07.09.2010 19:15
0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych