Zamierzam zrobi膰 klas臋 radiotelegrafista.Klasa ta by mia艂a moc,偶e widzi wszystkich na radarze,ale nie wiem za choler臋 jak wklei膰 t膮 funkcj臋 do Coda.Podajcie mi tylko kod do wklejenia i gdzie to wklei膰.Pozdrawiam
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Klasa Cod MoD
Temat rozp. Luker12, 17.08.2010 08:31
Brak odpowiedzi do tego tematu
U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1
0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamkni臋ty








