Mam wszystkie flagi lecz nie mogę używać Rambo, o co chodzi?
public WybierzKlase_Handle(id, menu, item)
{
client_cmd(id, "spk QTM_CodMod/select");
if(item == MENU_EXIT)
{
menu_destroy(menu);
return PLUGIN_CONTINUE;
}
item++;
if(item == klasa_gracza[id])
return PLUGIN_CONTINUE;
if(item == Rambo || item == Terminator || item == Komandor && !(get_user_flags(id) & ADMIN_LEVEL_H ))
{
client_print(id, print_chat, "[COD:MW] Nie masz uprawnien aby kozystac z klasy premium.");
WybierzKlase(id);
return PLUGIN_CONTINUE;
}
}


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty



QTM_CodMod.amxx






