Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pytanko


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ekoludek

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:87
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 22.07.2010 08:50

Siemka mam takie pytanie. Ponieważ chcę nauczyć się pawn jedni piszą ucz się z poradników tu na forum, inni najpierw naucz się podstaw c++ więc mam takie pytania.

1. Z czego się uczyć, dajcie linki do poradników [najlpeszych] na pawn lub na c++
2. Jaką metodą się uczyć?, czytać czy robić i czytać
3. Są jakieś książki o PAWN?? jeśli tak to podajcie ich nazwy lub coś
4. Czemu jak czytam te poradniki na amxx.pl jak napisać 1 plugin itd po 50 razy to i tak mało z tego rozumiem??

Wiem że trzeba dać register_clcmd itd..

potem public nazwa(ID)

to już wiem ale dalej nie ogarniam tego co w tym public ma być :/ i jak tego się nauczyć?? i registerów też do końca nie ogarniam.
  • +
  • -
  • 0

#2 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 22.07.2010 10:43

Po 1. Naucz się dość dobrze Języka Angielskiego :] bez tego ani rusz.
Po 2. Komendy same ci się ogarną przy pomocy innych pluginów(Ja tak zaczynałem) Wpatrywałem się Kilka min w cały Skrypt a potem analizowałem po linij :] aż do tarło do mnie, co to jest i jak to użyć ;]
Po 3. Poradniki do C++ nie znajdziesz ich za wiele bo dużo jest płatnych(Ile masz lat?) lub poczekaj aż pójdziesz do Wyższej szkoły np: Technikum, Liceum. Najlepszy zawód wybrać: Informatyk w nim nauczą cię C++ :D
Po 4. Co do funkcji to lepiej sprawdzać to sobie w Google

#3 Ekoludek

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:87
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 22.07.2010 11:09

Lat mam 17, angielski znam no na poziomie średnim może trochę lepiej, ja też siedzę i patrzę na skrypt a możesz opisać od czego zacząć czyli c++ nie uczyć się?? bo lekkie podstawy już czytałem z poradników ale to takie lekiie, co najpierw robić? jakie pluginy edytować co teraz czytać?
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych