Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

GMAmxBans


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 bakaj

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:152
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
Offline

Napisano 18.07.2010 17:14

Chodzi Ci o polaczenia zewnetrzne do bazy danych? Jesli tak to dodalem ip moich serwerow i nadal nic. Przeinstalowalem calego amxbansa, wykrylo mi serwy, z bledem polaczenia, usunalem rekordy, dodalem na nowo i nadal nic. W serwer.cfg i amxbans.cfg pododawalem adresy ip, chmodow nie zmienialem przy instalacji, wszystko dziala jak nalezy poza statusem:( Rozmawialem nawet z pracownikiem prohosta, ktory wytlumaczyl mi, ze to bedzie dzialac tylko na vpsach bo obsluguja udp, a prohost nie chodzi na vpsach, co kolwiek to oznacza... Nie wydaje mi sie, ze to moze byc przyczyna, skoro u Ciebie chodzi na proserwer, ktory jest duzo tanszy i tez nie jest na vpsie (z tego co wyczytalem) :) Musialbym sprobowac na innej bazie danych, będę probowal do skutku, bo nie daje mi to spokoju:)
  • +
  • -
  • 0

#22 Azahiel

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 20
Życzliwy

  • Postów:44
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:B-ca
Offline

Napisano 18.07.2010 18:07

VPS nie ma tu nic do rzeczy. Możesz spróbować uruchomić to na cba.pl (darmowy) tak dla testu czy tam łyknie. Jeśli pójdzie tam napisz to pomogę Ci szukać błędu u Ciebie.
  • +
  • -
  • 0

#23 bakaj

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:152
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
Offline

Napisano 19.07.2010 09:39

Niezle, wykupilem serwer na proserwer, zamontowalem tam amxbansa i co? Oczywiscie, ze status serwerow dziala:) Rozmawialem z helpdeskiem prohosta i o to czego sie dowiedzialem :

Prohost: Polaczenia do serwerow gier po udp sa u nas zablokowane i nie bedzie dzialac. Mozna to u nas trzymac tylko na vpsach.
Bakaj: A nie ma mozliwosci wlaczenia tej opcji za dodatkowa oplata nie wykupujac serwera vps?
Prohost: Na nich nie jest blokowane udp wychodzace.
Prohost: Nie.
Prohost: Nie zezwalamy na to bo nie jest bezpiecze otwarte udp.
Prohost: Latwo mozna wykonywac ataki dos


Tak wiec na prohost nie dziala. Sprawa rozwiazana. Moze niech ktos doda ta informacje do poradnika instalacji, zeby na przyszlosc nikt sie nie meczyl:)

Użytkownik bakaj edytował ten post 19.07.2010 10:07

  • +
  • -
  • 0

#24 ProMil

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 75
Zaawansowany

  • Postów:186
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Artur
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 20.07.2010 11:59

To ja już wiem skąd tyle problemów z GMem ;d
Ja też mam na proserwer.pl i wszystko działa ;P
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych