Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Automatyczne linki do dokumentacji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 09.07.2010 21:33

Witam!

Mam propozycję aby dorobić automatyczne linkowanie użytych w postach nazw funkcji amx do dokumentacji, czyli dla przykładu napisanie SQL_FreeHandle powodowałoby, że automatycznie zostałby tworzony link SQL_FreeHandle, również w znacznikach code i sma ;) Myślę, że po utworzeniu osobnej tabeli w bazie z indeksem wszystkich funkcji (można by dodać do indeksu jeszcze nie "udokumentowane" funkcje z linkiem do funcwiki amxmodx.org) nie tworzyłoby to zbyt dużego obciążenia tym bardziej, że linki tworzone by były raz (przy pisaniu postu, ew. przy edycji lub "odświeżaniu" bazy danych). Jeśli to jednak byłoby zbyt dużo to może ograniczyć linki wyłącznie do wnętrza kodu w znaczniku sma oraz dodatkowy bbcode o nazwie funkcja(?) który traktowałby zapisaną wewnątrz frazę jako nazwę funkcji i tworzył ładny link :)
  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 09.07.2010 22:02

Nic więcej niż SQL_FreeHandle nie będzie, bo to nie ma sensu.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych