Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Czy ktoś by mogł napisac poradnik
#1
Napisano 02.07.2010 09:32
Czy ktoś by mógł napisać poradnik jak dodać nowa klasę{co w jakiej linijce zrobić}i dodać jej moc
#2
Napisano 02.07.2010 10:52
Automatyczna wiadomość
Ten temat został przeniesiony z forum:
Diablo Mod -> Poradniki oraz Łatki
do
Diablo Mod -> Pytania
#3
Napisano 02.07.2010 11:05
Prze sto proszę aby ktoś napisał poradnik co i jak po kolei zrobić aby była nowa postać z nowa mocą !!
Użytkownik kasta edytował ten post 02.07.2010 11:07
#4
Napisano 02.07.2010 11:10
Knopers z tych poradników co dałeś link nic nie wiadomo co i jak zrobić !
Prze sto proszę aby ktoś napisał poradnik co i jak po kolei zrobić aby była nowa postać z nowa mocą !!
Skoro go nie rozumiesz, to nie bierz się za robienie niczego w DiabloModzie, naucz się podstaw. Bo ja jakoś zrobiłem z tych poradników i wszystko mi śmiga. -.-
#5
Napisano 02.07.2010 11:16
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










