Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Przywracanie życia
#1
Napisano 21.09.2008 17:07
#2
Napisano 21.09.2008 18:38
#3
Napisano 21.09.2008 18:48
#4
Napisano 21.09.2008 18:54
#5
Napisano 21.09.2008 18:54
#6
Napisano 21.09.2008 19:08
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <fakemeta>
public plugin_init()
{
register_plugin("respawn", "1.0", "darkman")
register_concmd("amx_respawn", "fwSpawn", ADMIN_KICK, "<nick>")
}
public fwSpawn(id, level, cid){
if(!cmd_access(id, level , cid,3))
return PLUGIN_HANDLED;
new arg[33]
read_argv(1, arg, 32)
new target = cmd_target(id, arg, 8)
fm_user_spawn(target)
return PLUGIN_HANDLED
}
stock fm_user_spawn(id)
{
if(!(1 <= id <= global_get(glb_maxClients)))
return;
if(!is_user_alive(id))
{
set_pev(id, pev_deadflag, DEAD_RESPAWNABLE);
dllfunc(DLLFunc_Think, id);
}
else
dllfunc(DLLFunc_Spawn, id);
}
taka wersja biedowa, potem zrobie porządną i wrzuce.
komenda amx_respawn nick
#7
Napisano 21.09.2008 19:21
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <cstrike>
#define admin_level ADMIN_KICK
public plugin_init()
{
register_plugin("Ozywianie","1.0","grankee")
register_clcmd("amx_revive","ozywienie",admin_level,"<nick> - ozywia gracza na respie")
}
public ozywienie(id,level,cid)
{
if(!cmd_access(id,level,cid,2))
return PLUGIN_HANDLED
new arg[32],player
read_argv(1,arg,31)
player=cmd_target(id,arg,1)
if(!is_user_alive(player))
{
cs_user_spawn(player)
}
else
{
client_cmd(id,"echo ^"Ten uzytkownik zyje!^"")
}
return PLUGIN_CONTINUE
}
#8
Napisano 22.09.2008 06:20
#9
Napisano 23.09.2008 03:59
#10
Napisano 23.09.2008 16:15
#11
Gość__*
#12
Napisano 23.09.2008 16:58
#13
Napisano 23.09.2008 17:10
#15
Napisano 24.09.2008 15:31
A Sebie należy się pomógł
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









