Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Call of Duty Mod: MW
#1
Napisano 08.06.2010 14:14
mam takie pytanie a raczej problem:
posiadam: Call of Duty Mod: MW Beta
wczoraj mi sie skasowaly LVL kazdemu tylko nie 1 osobie.
kazdy ma lvl 1
a jedna osoba ma 26.
NA SERWERZE NIC NEI BYLO ROBIONE
w czym problem??
#2
Napisano 08.06.2010 19:59
#3
Napisano 08.06.2010 20:32
jesli nie usune to tak bedzie caly czas sie robic??
#4
Napisano 08.06.2010 22:34
#5
Napisano 09.06.2010 13:59
#6
Napisano 09.06.2010 14:37
#7
Napisano 09.06.2010 15:41
serwer dzialal - wchodze na 2 dzien i ludzie mowia byl reset lvl - a ja zdziwiony ze co
no i faktycznie..
#8
Napisano 09.06.2010 17:34
#9
Napisano 09.06.2010 19:38
#10
Napisano 12.06.2010 17:56
[Aktualizacja 22.01.2015] GunXpMod 2.7.4
#11
Napisano 14.06.2010 13:28
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









