Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Jakie pluginy usunąć i jakie dodać
#1
Napisano 30.05.2010 17:27
Oto moje pluginy zainstalowane na serwerze Bf2:
polski_cs.amxx ; cs po polsku ( spolszczone informacje)
backweapons.amxx ; bron na plecach
bomba_explode.amxx ; dzwiek muzyki przed wybuchem bomby
bf2rank.amxx ; glowny plugin bf2
admin_spec_esp.amxx ; pomoc przy wykrywaniu wh
admin_gag.amxx ; gag dla naduzywajacych mikrofon
weapon_icon.amxx ; ikony broni w lewym rogu
ad_manager.amxx ; reklamy
;galileo.amxx ; jak deagsmapmanager, nominacja map w sayu+ %
bulletdamage.amxx ; Widzisz ile damage zabrales
reloadbar.amxx ; pasek przeladowywania broni jak przy plantowaniu paki
Automaticknifeduel.amxx ; Wyzwanie na noze
unbanmenu.amxx ; Wyświetla zbanowane ip
interp.amxx ; Wymusza Interp
parachute.amxx ; Spadochron
VIPpart1.amxx ; Vip czesc pierwsza
VIPpart2.amxx ; Vip czesc druga
alt_end_round_sounds.amxx ; muzyczla
amx_ip.amxx ; Pokazuje ip graczy
Akceptacja_zasad.amxx ; Akceptacja zasad
przepros.amxx ; Jak przeklniesz musisz przeprosic
amx_ssban.amxx ; ScreenShoty i Ban
Najlepszy.amxx ; Najlepszy gracz rundy
fragcounter.amxx ; Pokazuje ilość fragów w danej rundzie
Z góry dziękuje.
#2
Napisano 30.05.2010 18:17
#3
Napisano 30.05.2010 18:26
Chodzi mi o to że Jakoś ten serwer jest chyba Ubogi
#4
Napisano 30.05.2010 19:00
polski_cs.amxx ; cs po polsku ( spolszczone informacje)
weapon_icon.amxx ; ikony broni w lewym rogu
reloadbar.amxx ; pasek przeladowywania broni jak przy plantowaniu paki
Według mnie są one zbędne
#5
Napisano 30.05.2010 19:22
Z tym przeładowywaniem można usunąć
Ikonki zostają tak dla użytkowników(graczy) serwera. Chcieli to mają
#6
Napisano 30.05.2010 19:47
#7
Napisano 30.05.2010 19:53
#8
Napisano 30.05.2010 20:22
polski_cs raczej do wywalenia, tak samo jak backweapons, bomba_explode też większego sensu nie ma. weapon_icon bezużyteczny, bulletdamage odpada, reloadbar nie przyda się. automaticknifeduel zbyt ważny nie jest. najlepszy i fragcounter tak samo potrzebne jak i weapon_icon.
Kilku jeszcze mógłbyś się pozbyć bo nie ma sensu zawalać serwer niepotrzebnymi pluginami.
#9
Napisano 31.05.2010 12:17
Chciałbym aby fajnie się grało, a plugin automaticknifeduel fajny plugin, który daje dużo radości(Ja tak uważam) gdy walczy sie 1on1.
Chciałem dodać takie kreski za granatem jak lecą, tylko nie wiem jak się ten plugin nazywa, i nie wiem czy przydaje się
Dziękuje za porady i czekam na jeszcze jakieś.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









