Jeżeli nazwa = X cvar = X1
SSB
02.05.2010
Witam!
Mam pytanie
Chciałbym przerobić plugin, że dla nicka X jest np na diablomod expa za pakę 1000 a nie 100 -jak można to zrobić?
Pozdrawiam
Mam pytanie
Chciałbym przerobić plugin, że dla nicka X jest np na diablomod expa za pakę 1000 a nie 100 -jak można to zrobić?
Pozdrawiam
Ortega
02.05.2010
Tworzysz nowy cvar do ilosci expa za bombe i nick:
Następnie podmienasz funkcję expa za rozbrojenie paki na:
String NICK podmieniasz na np. swój albo kolegi.
Użytkownik Ortega edytował ten post 02.05.2010 19:31
register_cvar( "diablo_namebonus", "1000" );
Następnie podmienasz funkcję expa za rozbrojenie paki na:
public award_defuse( )
{
new Players[ 32 ], playerCount, id;
get_players( Players, playerCount, "aeh", "CT" );
static name[ 32 ];
get_user_name( id, name, 31 );
for ( new i = 0; i < playerCount; i++ )
{
id = Players[ i ];
Give_Xp( id, get_cvar_num( "diablo_xpbonus" ) );
client_print( id, print_chat, "Dostales *%i* doswiadczenia za rozbrojenie bomby przez twoj team",get_cvar_num( "diablo_xpbonus2" ) );
}
equali( name, "NICK", 32 ) ? Give_Xp( defuser, get_cvar_num( "diablo_namebonus" ) ) : Give_Xp( defuser, get_cvar_num( "diablo_xpbonus2" ) );
}
String NICK podmieniasz na np. swój albo kolegi.
Użytkownik Ortega edytował ten post 02.05.2010 19:31
Gość_deLLek_* 02.05.2010
Dodam od siebie, że nick który tam wpiszesz musi mieć wielkości liter odpowiednie.
np. deLLek
np. deLLek
mgr inż. Pavulon
03.05.2010
po to jest equali a nie equal żeby wielkość liter nie była brana pod uwagę
Adminek AMXX.PL
03.05.2010
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Problem rozwiązany
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Problem rozwiązany
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




