←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jeżeli nazwa = X cvar = X1

Zablokowany

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 02.05.2010

Witam!
Mam pytanie
Chciałbym przerobić plugin, że dla nicka X jest np na diablomod expa za pakę 1000 a nie 100 -jak można to zrobić?
Pozdrawiam
Odpowiedz

  • +
  • -
Ortega - zdjęcie Ortega 02.05.2010

Tworzysz nowy cvar do ilosci expa za bombe i nick:
register_cvar( "diablo_namebonus", "1000" );


Następnie podmienasz funkcję expa za rozbrojenie paki na:
public award_defuse( )
{
new Players[ 32 ], playerCount, id;
get_players( Players, playerCount, "aeh", "CT" );
static name[ 32 ];
get_user_name( id, name, 31 );

for ( new i = 0; i < playerCount; i++ )
{
id = Players[ i ];
Give_Xp( id, get_cvar_num( "diablo_xpbonus" ) );
client_print( id, print_chat, "Dostales *%i* doswiadczenia za rozbrojenie bomby przez twoj team",get_cvar_num( "diablo_xpbonus2" ) );
}
equali( name, "NICK", 32 ) ? Give_Xp( defuser, get_cvar_num( "diablo_namebonus" ) ) : Give_Xp( defuser, get_cvar_num( "diablo_xpbonus2" ) );
}

String NICK podmieniasz na np. swój albo kolegi.
Użytkownik Ortega edytował ten post 02.05.2010 19:31
Odpowiedz

Gość_deLLek_* 02.05.2010

Dodam od siebie, że nick który tam wpiszesz musi mieć wielkości liter odpowiednie.

np. deLLek
Odpowiedz

Seba - zdjęcie Seba 03.05.2010

@up - nieprawda.
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 03.05.2010

po to jest equali a nie equal żeby wielkość liter nie była brana pod uwagę ;>
Odpowiedz

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 03.05.2010

Dzięki za pomoc - dajęplusiki ;)
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 03.05.2010

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Problem rozwiązany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany