←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Proszę o pomoc!

Zablokowany

  • +
  • -
T!GeR?! - zdjęcie T!GeR?! 15.04.2010

Witam. mam problem ze steam.
zrobiłem sobie formata bo miałem zasyfiony komp. xD
no i teraz instaluje steam wszystko git majonez.
wpisuje dane konta no i pisze: łączenie ze steam: nazwa konta.
Aż tutaj nagle coś takiego :,

Wystąpił problem z aplikacją Steam i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

szczegóły :

AppName: steam.exe AppVer: 1.0.778.935 ModName: unknown
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00657079

reinstalowalem steam z 5 razy i nic nie pomogło :(

i jak wchodzę do folderu steam ( w moim przypadku d > gry > steam )

to są tam :
steam_1122_crash_2010_4_15T14_47_57C0.mdmp
steam_1122_crash_2010_4_15T14_48_5C0.mdmp


proszę o szybką odpowiedź :(:(:(:(
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 15.04.2010

to są tam :
steam_1122_crash_2010_4_15T14_47_57C0.mdmp
steam_1122_crash_2010_4_15T14_48_5C0.mdmp

Łaskawie załącz te pliki...

Jaki system operacyjny?
Odpowiedz

  • +
  • -
T!GeR?! - zdjęcie T!GeR?! 15.04.2010

XP profesional

tutaj sa te crashe :

Wrzuta.pl - crashe
Odpowiedz

  • +
  • -
Slugger - zdjęcie Slugger 15.04.2010

Nie pisz do nas tylko do Steam'a po ENG że masz taki problem ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Kusek - zdjęcie Kusek 15.04.2010

a zainstalowałeś framework 2.0 lub większy?
Odpowiedz

  • +
  • -
T!GeR?! - zdjęcie T!GeR?! 15.04.2010

nie... niemam tego. chyba
a co to jest? do czego to służy ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 15.04.2010

To ciężko na necie poczytać???
Ściągnij i zainstaluj najnowszą wersje.
Odpowiedz

  • +
  • -
T!GeR?! - zdjęcie T!GeR?! 15.04.2010

dobra ludzie dzięki za pomoc ( głównie do frajera eee i tylko do frajera )

można zamknąć
Odpowiedz
Zablokowany