Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Szukam dwoch pluginów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mackich

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
Offline

Napisano 30.03.2010 18:31

Witam, pomóżcie mi znaleźć dwa pluginy, bardzo proszę.

1. Vote+nominacje, działający w wypadku maxrounds. Zwykłe np. deagsmap działa na timelimit, amx_end na ilosć wygranych rund dla danej drużyny i nie ma nominacji. Mnie chodzi, aby 2 rundy przed maxrounds (jezeli maxrounds = 15 to vote w 13 rundzie) uruchamia się vote map. No i oczywiscie możliwosć nominowania map.

2. Restart, nie taki jak w przypadku rr.amx gdzie mamy napis kolorowy, 60 sek i ew. muzykę. Na wielu serwerach jest inna wersja tego pluginu, mały, schludny napis z boku ile czasu do końca rozgrzewki. Jest to rozgrzewka, gdzie gracze dostają losową broń z całej możliwej puli i zmienia mu się po śmierci. Dobrze by było, gdyby rozgrzewka działała na zasadzie deathmatch. Tzn, po śmierci w nozówce, nie czekamy na nową rundę, tlyko respawn po ok 3 sek.

Ustawić sobie dane pod serwer to nie dla mnie problem, trochę się na tym znam. Nie mam niestety czasu na napisanie takich pluginów, szukałem na kilku portalach ale nic ciekawego nie znalazłem. Proszę o pomoc w znalezieniu, wystarczy sma, resztę sobie obrobię :)
  • +
  • -
  • 0

#2 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 30.03.2010 18:42

2. WarmUP Pro 5.6 ! - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
  • +
  • -
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych