Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Prośba o Napisanie / Lub znaleźienie
#1
Napisano 14.03.2010 14:43
Mam prośbę, o napisanie/znalezienie 3 pluginów pod serwer DeathRun.
1. Plugin pokazuje co 25 sekund informację po lewej stronie ekarnu pod radarem, na taki jasno niebieski kolor tekst: "Rekord szybkosci BH nalezy do %s" chodzi mi o to aby w miejscu %s był widoczny nick gracza
aktywnego na serwerze który (największymi krokami-najwiekszą szybkościa robi BH- Auto bunnyhopa) tzn skacze najszybciej. Informacja wyskakuje co 25 sekund więc w tym czasie może się odświeżyc nick z gracza z nowym rekordem.
2. Plugin umożliwiający zmianę nazwy wewnętrznej serwera ( widzialem ten plugin lecz teraz nie moge znależć).
3. Plugin daje realne umieranie czyli Kamerę. Tzn jak ktos spadnie na ziemie to kamera jest taka leząca przez chwile jak na realu ( Widzialem ten plugin lecz go nie pamietam).
Pozdrawiam z góry dzięki
#2
Napisano 14.03.2010 15:43
#3
Napisano 14.03.2010 18:06
#4
Napisano 14.03.2010 18:07
#5
Napisano 14.03.2010 18:38
#6
Napisano 14.03.2010 18:49
Załączone pliki
#7
Napisano 15.03.2010 14:01
#8
Napisano 15.03.2010 16:35
Użytkownik .minD edytował ten post 15.03.2010 16:35
#9
Napisano 15.03.2010 23:23
why ?pomyłka, usuwam
#10
Napisano 16.03.2010 15:00
Gib Death 1.6 - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
#11
Napisano 16.03.2010 15:05
Przerobie SpeedMeter..
#12
Napisano 16.03.2010 17:57
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









