Zainstalowałem najpierw jedno nowe GUI potem 2 następne i jak zainstalowałem ostatni czyli MYM_PRIVA9E_GUI_BY_HDR to teraz mam jakieś dziwne okienko w csie ;/
SS :

Reinstal csa nic nie pomógł
Moze ktoś zna rozwiązanie tego problemu ? Dzięki za pomoc ;]


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








