Mam problem kiedy zrobie poddziały to wygląda tak:

a chcę żeby wyglądało tak

Jak to zmienić?
Gdzie to się zmienia?
Chodzi o oddzielenia graficzne.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 01.03.2010 21:21


Napisano 01.03.2010 23:03
Napisano 01.03.2010 23:29
Napisano 02.03.2010 16:12
Napisano 02.03.2010 18:43
Napisano 03.03.2010 15:23
Napisano 05.03.2010 14:52
Napisano 05.03.2010 16:50
Poczytaj o tabelkach w HTML ;] Jeżeli na forum masz stałą ilość podfor to kwestia HTML/CSS. Chyba, że chce mnie automatycznie to już zapewne mały skrypt PHP trzeba napisaćNo są, ale trzeba zapewne to jakoś ustawić.
![]() |
CSS
[Szukam] Kogoś do zaprogramowania strony WWW html+cssNapisany przez Mr_kiss_, 17.01.2023 |
|
|
||
HTML
Problem z połączeniem html + phpNapisany przez 1stADXionC, 08.07.2019 |
|
|
|||
HTML
Backdoor w Stylu MYBBNapisany przez Black004, 23.06.2018 |
|
|
|||
HTML
Online/Offline z gametrackerNapisany przez adamus81, 06.01.2016 |
|
|
|||
HTML
Tabelka serwerów IPBNapisany przez Sofcik, 11.11.2015 |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych