Mianowicie wyglada to tak :
(te takie zakladki ikonek u gory)
Przy windows'ie x.p instalujac skorke z visty wgralo mi sie to automatycznie no ale coz.. po zmianie windowsa wszystko sie skasowalo a zalezalo by mi na tym by miec to na winds.7.
czy moglby mi ktos powiedziec jak to sie nazywa / podeslac linka do downloadu by to sciagnac ? ; >
bylbym baaaaardzo wdzieczny . ; ))


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









