Mam poważny problem od nie dawna mam nowego kompa , wymieniłem w nim wszystko , tylko obudowa została . W cs miałem ustawioną rozdzielczość 800x i open GL , wchodzę w cs , a tu wyskakuje mi taki komunikat :

i po chwili włącza mi cs w ustawieniach 640 x i w jakości software + 16 bit .
Zawsze gdy zmieniam na tą co chcę , to mi wyskakuje błąd i , że zaraz się odpali w software z 640x + 16 bit.. Jak mam ustawione 1024x i D3D i 32 Bit to nie mam problemów . LEcz ja chcę moje 800 x i OPEN GL no i te 32 bit . Ludzie , proszę o pomoc .
Mój komp :
Asus GEFORCE 9800 GT 1 GB
Gigabyte EP41-UD3L
Intel core 2 duo 2,93 GHZ
Zasilacz 500 W MODECOM
Dysk WD 320.
Kingston 2 GB DDR2 CL6
Sterki mam wgrane do grafiki , nie mam pojęcia co jest .
Sprzęt jest nowy .


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










