Poszukuję statystyk KZ (KreedZ) na stronę www, tzn. wchodzimy na stronę i pokazuje nam do wyboru mapy, wybieramy jakąś i pisze top graczy tej mapy: Czasy, ilość TP itd.
Z góry dziękuję za pomoc.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse

Statystyki KZ na www
Temat rozp. Guanama, 12.02.2010 20:35
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 12.02.2010 20:35
#2
Napisano 12.02.2010 22:30
sprawdź paczkę [KZ] Dajrokan v.SE 2006 (kz_dajrokan), ale bedzie ciezko z uruchomieniem ich, z moich doświadczen skrypt tylko dziala an hostingu ddl2.pl
Użytkownik berix edytował ten post 12.02.2010 22:31
#3
Napisano 13.02.2010 09:41
Tam są w folderze configs pliki takie jak: stats_m.php, stats_ma.php, stats_p.php, stats_pa.php.
Mam na nim statystyki top15 na serwerze, ale nie wiem jak zrobić je na stronę www.
Muszę się łączyć z plikami na serwerze czy coś?
A może to zapisuje się do bazy danych?
Mam na nim statystyki top15 na serwerze, ale nie wiem jak zrobić je na stronę www.
Muszę się łączyć z plikami na serwerze czy coś?
A może to zapisuje się do bazy danych?
Użytkownik Magiik edytował ten post 13.02.2010 09:44
Najlepsze skiny cs go. Bierz udział w losowaniach i wygraj darmowe skiny cs go!
#4
Napisano 13.02.2010 18:59
niestety statystyki nie są połączone z baza danych są to suche pliki .txt autor pluginu tworzył ten plugin z myślą że na tym samym serwerze gier będzie też działać php z protokołem http. te pliki które podajesz muszą być na serwerze www wraz z folderem kz który masz na serwerze gier
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych