Witam. Na wstępie, powstrzymuję nurtujące pytania i przepraszam ale innego działu odpowiedniego na ten temat nie znalazłem. A, więc przechodząc do tematu chciałbym poprosić kogoś kto ma czas i chęci o zrobienie modelu. Mianowicie chodzi mi o model strzały, tak dokładniej pod ten łuk:
FPSBANANA > Skins > CS > AWP > awp-bowZa chęci nagradzam +

, a jeśli model będzie na prawdę dopracowany estetycznie autor może spodziewać się umieszczenia go w moim modzie. Może to mała zachęta, ale chyba warto. Także jeszcze raz proszę o pomoc.
Ewentualnie, jeśli już ktoś się za to bierze i wie co robi to może od razu zrobić nowy lepszy jego zdaniem łuk i strzały, wtedy przynajmniej ogrom prac będzie widoczniejszy jako całokształt.