#include <amxmodx>
#define PLUGIN "nS-menu"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "bNk"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR);
register_dictionary("ns-menu.txt");
register_clcmd("mymenu","mymenu");
}
public mymenu(id)
{
new MyMenu=menu_create("%L",LANG_PLAYER,NAZWA_MENU,"cbMyMenu");
new MyMenuFun=menu_makecallback("mcbMyMenu");
menu_additem(MyMenu, "%L", LANG_PLAYER, KUP_SPADOCHRON, 0, MyMenuFun);
menu_additem(MyMenu, "%L", LANG_PLAYER, WYBIERZ_CZAPKE, 0, MyMenuFun);
menu_display(id, MyMenu,0);
return PLUGIN_HANDLED;
}
public cbMyMenu(id, menu, item)
{
switch(item){
case 0:{
client_cmd(id, "buy_parachute");
}
case 1:{
client_cmd(id, "czapki");
}
}
menu_destroy(menu);
return PLUGIN_HANDLED;
}
public mcbMyMenu(id, menu, item)
{
return ITEM_ENABLED;
}
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Prośba O Naprawienie Pluginu
Temat rozp. daedhelil, 23.12.2009 12:52
1 odpowiedź w tym temacie
#1
Napisano 23.12.2009 12:52
Witam! Moglibyście naprawić mi plugin? Otóż nie mogę go skompilować ;o Chce żeby po wpisaniu w konsoli mymenu wyświetlało menu z wyborem 2 opcji Kup spadochron i Wybierz czapke, ale odczytywanych z z pliku lang.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








