Sprzedam serwer CS 1.6 na Gametec.pl
Typ: prywatny
Liczba slotów: 14
Okres najmu: 1 miesiąc
Data wygaśnięcia: 14-Grudzień-2009
Serwer kupiony dzisiaj, przez pomyłkę. Cena jaka mnie interesuje to 30 zł. Dodatkowo, oprócz serwera, na koncie w gametec.pl jest do wykorzystania 1,70 zł
Zainteresowanych co do szczegółów zapraszam na GG, email (oba dodane w profilu) lub PW.
Pozdrawiam i zapraszam.
KonriX'


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









