Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[VIP] - [SKLEPSMS]


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 P3neR

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 11
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Zalesie
Offline

Napisano 16.12.2020 17:43

Dzień Dobry, nakierowałby mnie ktoś jak zrobić aby po zakupie usługi vip na serwerze można było używać skinów dla vipa, ponieważ jedna osoba kupiła i pisała że nie może używać, tak samo potrzebuje pomocy z vipem gdyż posiadam losowanie vipa, i nocny vip i potrzebowałbym aby ktoś napisał co mam zrobić aby było to dostępne?

Jeżeli chodzi o niżej podany plugin do skinów mam dodany callback i wszystko śmiga jak należy tylko chodzi o sama funkcje która po zakupieniu usługi w sklepsms rownież aby działały te skiny, jak i w losowaniu vipa, i nocnego :) 

 

Używam pluginu od skinów: [Plugin] Menu wyboru broni - /skiny - Pluginy AMXX - AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

SklepSms: D0naciak.

 


  • +
  • -
  • 0

#2 K@MILOVVSKY

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 35
Życzliwy

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
Offline

Napisano 17.12.2020 10:48

Jeśli poprawnie dodałeś callback'a, to nie ma możliwości, żeby po kupnie VIP'a opcje w menu dalej były zablokowane. Flagi gracza w menu są sprawdzane zawsze, gdy gracz je odpali, więc jeśli już posiada on flage, którą kupił w sklepie, to musi te opcje mieć dostępne. No chyba, że podałeś dwie różne flagi.

 

Co do losowego VIP'a: https://amxx.pl/topi...zy-na-serwerze/

Przeczytaj dokładnie "inne informacje". 

 

Nocnego VIP'a najlepiej połączyć z pluginem głównego VIP'a tzn. sprawdzaj w pluginie która jest godzina, jeśli prawdą będzie, że godzina mieści się w przedziale od np 21 do 10, to daj graczowi flage lub ustaw g_Vip[id]  = true (bo podejrzewam, że VIPa masz z generatora); najlepiej ustawić obie te rzeczy. 

https://amxx.pl/doku...a/f116/get_time

 

 


Użytkownik K@MILOVVSKY edytował ten post 17.12.2020 10:50

  • +
  • -
  • 0

#3 P3neR

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 11
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Zalesie
Offline

Napisano 17.12.2020 10:55

Jeśli poprawnie dodałeś callback'a, to nie ma możliwości, żeby po kupnie VIP'a opcje w menu dalej były zablokowane. Flagi gracza w menu są sprawdzane zawsze, gdy gracz je odpali, więc jeśli już posiada on flage, którą kupił w sklepie, to musi te opcje mieć dostępne. No chyba, że podałeś dwie różne flagi.

 

Co do losowego VIP'a: https://amxx.pl/topi...zy-na-serwerze/

Przeczytaj dokładnie "inne informacje". 

 

Nocnego VIP'a najlepiej połączyć z pluginem głównego VIP'a tzn. sprawdzaj w pluginie która jest godzina, jeśli prawdą będzie, że godzina mieści się w przedziale od np 21 do 10, to daj graczowi flage lub ustaw g_Vip[id]  = true (bo podejrzewam, że VIPa masz z generatora); najlepiej ustawić obie te rzeczy. 

https://amxx.pl/doku...a/f116/get_time

Niestety nie działa sprawdzałem na innym nicku i nie dziala ;/.. callback mi normalnie dziala gdy mam admina i flage t i jak komuś dodam to również działa, jedynie po zakupie ze sklepusms i z nocnego i losowania nie działa mi ten callback.. nocnego vipa i losowanie mam w jednym pluginie czyli vip. Jeżeli bym mógł to bym ci podeslał na pv skiny to byś zajrzał i coś doradził? :) 


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych