Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

P3n3R zlodziej


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 05.12.2020 15:17

Wszyscy są źli, brakuje mi już popcornu

VG5nMtg.gif


to kto w koncu jest tym zlym bo ja juz nic nie rozumiem

Na początku walały się tu 4 nicki teraz widzę tylko TafiTa i P3neR'a
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#22 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 05.12.2020 18:31

*
Popularny

W żadne pozwy/bany/dowody nie będziemy się bawić. Będziecie się napierdalać. Ogłaszam AmxX.pl MMA
  • +
  • -
  • 10

#23 ori

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 21
Życzliwy

  • Postów:178
  • Lokalizacja:polska
Offline

Napisano 05.12.2020 23:16

W żadne pozwy/bany/dowody nie będziemy się bawić. Będziecie się napierdalać. Ogłaszam AmxX.pl MMA

Mam nadzieje ze ta walka będzie dłużej trwała niż Najmana :D 


  • +
  • -
  • 1

#24 TafiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 06.12.2020 04:41

Ja jestem Dawid ;d


  • +
  • -
  • 0

Pomogłem?

Daj +

ponieważ walczę ze znikającą reputacją na tym forum!


#25 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 981
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 06.12.2020 23:48

Pogubiłem się w tej telenoweli 


  • +
  • -
  • 2

#26 TafiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 07.12.2020 00:42

NIe kojarzycie tej zabawy? Pierwsza osoba zaczyna coś pisać a druga kontynuuje opowieść ;d Aaaaa nie napisali zasad w pierwszym poście  tego tematu...  :facepalm2:


Użytkownik TafiT edytował ten post 07.12.2020 00:43

  • +
  • -
  • 0

Pomogłem?

Daj +

ponieważ walczę ze znikającą reputacją na tym forum!


#27 Leqally

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:34
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Grybów
Offline

Napisano 07.12.2020 02:08

Pierdolamento, tutaj powinny być treści pomocne oraz tematy związane z pluginami/paczkami/serwerami itd... a nie jakieś kłótnie o byle jakie ***** macie problem to na pw a nie tutaj :> miłej nocki


  • +
  • -
  • 0

#28 TafiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 07.12.2020 03:25

 Mylisz się, Pan DarkGL zadbał o to aby temat był w dziale OFF Topic bądź moderator tego forum więc nie tutaj nie powinny być treści pomocne oraz tematy związane z pluginami/paczkami/serwerami bo do tego są inne działy stworzone na tym forum. Wzajemnie miłej nocki :)


  • +
  • -
  • 0

Pomogłem?

Daj +

ponieważ walczę ze znikającą reputacją na tym forum!


#29 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 07.12.2020 05:01

Mogę zaoferować ppv na pierwszą galę amxx.pl MMA, przyjmuje również zakłady przelicznik -0,5 na Penera i -0,5 na TafiTa co oznacza że zawsze dostaniecie aż połowę zakładu z powrotem!! Super okazja polecam tego amxx'owicza!!
  • +
  • -
  • 2
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#30 nojaknie

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 57
Pomocny

  • Postów:195
Offline

Napisano 07.12.2020 13:02

Dobra, wróćmy do tematu - kto jest winny?  :lol:


  • +
  • -
  • 0

#31 glutex

    Mamamba

  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 07.12.2020 20:58

Dobra, wróćmy do tematu - kto jest winny?  :lol:



Wina_tuska.jpg
  • +
  • -
  • 0

przejdzmynaty.gif


#32 Torcik1984

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Podlasie
Offline

Napisano 08.12.2020 20:16

Pener winy jest odjebał paczkę na chałę a tłumaczy się że widziałem jego że pisałem że fajna to fajna co za zj** ***** z niego żądam zwrotu pieniędzy albo zbanowania tego przyjeba ***** czy jest ktoś tu odpowiedzialny za takie lachudry do h*ja już kolega wyżej lepiej paczkę wykonał jak to ścierwo pener możesz pisać wstawiać huju zj****y co se chesz proszę mi odac hajs ty zj**ie albo z banować takiego oszusta niedojebanego
  • +
  • -
  • -1

#33 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 08.12.2020 20:37

Spoiler

 

Nie umiesz normalnie pisać? Dawać wszystkie te wasze śmieszne screeny, bo z tych co do tej pory wysłaliście to nic nie wynika.


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#34 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 09.12.2020 07:12


żądam zwrotu pieniędzy albo zbanowania tego przyjeba

 

comment_16023346379yFGV8eE1OE5ceSFzcppxe

 

 

Podsumowując:
- Torcik zamówił u Penera paczkę, który wykonał ją na opierdol, tak? 
- Pener twierdzi, że z paczką jest wszystko dobrze, a Torcik się czepia i nie ma żadnego oszustwa.

- Tafit twierdzi, że sprzedał bratu Penerowi paczkę, a Pener ją bezprawnie bez wiedzy brata wykorzystał.

- Pener Twierdzi, że jego brat wie, że z niej korzysta i nie ma nic przeciwko.

 

Na to wskazują wszystkie rozmowy. Dobrze podsumowałem?

 

Test tyle dowodów i sprawa jest tak jasna, że sprawę rozwiążemy rzutem monetą na najbliższym live... :?


  • +
  • -
  • 1

#35 Torcik1984

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Podlasie
Offline

Napisano 09.12.2020 09:37

Więc tak domagam się zwrotu pieniędzy proste prawda jeśli wam coś nie odpowiada nie pasuje zwracacie to oczywista sprawa. Po napisaniu tego postu od razu chłop wzia się za robotę wykonał paczkę po ciężkim długo czasie aż zobaczył ten temat. Nie rozumiem co dziwnego w tym wysłałem mu hajs nie spodobało się mi i żądam zwrotu albo zbanowania złodzieja dla czego od razu minusowa reputacja że strony administracji dla mnie na konto. A teraz pan pener usiłuje mi ją wcisnąć jak mi się to nie podoba Oki zrobił zrobił ale nie oznacza to że jak mi się nie podoba to ma za to płacić ale i tak go nie polecam a ja naiwnie nie sprawdzając jego postu i reputacji również przejechałem się ale dla czego. od razu mnie tak ostro zminusowali to co ja tu winny jestem czy on :) i żeby mi jeszcze tapa paczkę wciskać komedia no coś się komuś nie podoba to nie podoba a on tego nie potrafi zrozumieć najpierw mówi wyślij hajs zrobię ale zaznaczam wysłałem by zaczol że jeśli mi się nie spodoba jasna sprawa zwrot gotówki. Tak że widać że nie tylko ja mam złą. Opinie na jego temat a szanowna administracja jeszcze mi daje reputację minosowa za prawdę o kimś tak zepsutym co nie umie idealnie robić pączek masakra panowie masakra :) 


  • +
  • -
  • 0

#36 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 09.12.2020 11:58

Zostałeś zminusowany bo zamiast podejść do tematu na poważnie to wygląda to jakby płakało 6 letnie dziecko, że chciało innego cukierka.
  • +
  • -
  • 1
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#37 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 09.12.2020 12:30

Odnoszę takie dziwne wrażenie, że obwiniasz nas za to, że "coś" - nie do końca wiem co, niby chciał oszukać, ale okazało się że nie, bo już zrobił, ale Ci się nie podoba, więc prosisz o zwrot kasy. Nas. 
Nie jesteśmy allegro, nie pośredniczymy w transakcjach, nie mamy odpalanej części z każdego zlecenia nawet TU jest o tym info. 

 

Twoje podejście też pozostawia wiele do życzenia - DarkGL poprosił Cię wyraźnie o dowody - jak do tej pory nie przedstawiłeś ich.

Na forum wiele razy były poruszane tematy oszustw, nasza reakcja była adekwatna do przedstawionych dowodów i akcji. Ty od nas oczekiwałeś jedynie KASY ALBO BAN - oczywiście bez dowodów, róbcie co ja mówię albo "hehe administracja umywa rączki". 

 

 

 

a szanowna administracja jeszcze mi daje reputację minosowa za prawdę o kimś tak zepsutym co nie umie idealnie robić pączek masakra panowie masakra 

Reputację przyznajemy nie tylko za pomoc, ale też za zachowanie na forum, jedna z bardzo wielu form oceny. Twoje zachowanie zasługuje na lepszą nagrodę, chociażby na blokadę odpowiedzi tudzież bana (już nie za takie rzeczy banowałem ludzi), ale ta umywająca rączki administracja pragnie rozwiązać zagadkę tysiąclecia, czy p3n3r to złodziej czy nie. 

 

 

Nie przeciągając dalej tej tyrady, dowody, konkret, albo temat zamykamy. 


  • +
  • -
  • 4

#38 Torcik1984

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Podlasie
Offline

Napisano 09.12.2020 16:26

a to ze napisałem ze mi się coś tam podoba czy nie nie oznacza ze mogę zmienić zdanie ze mi usiłuje wcisnąć coś na sile :) https://megawrzuta.p...2f7a61d8.html  i przepraszam was ze tak ostro wjechałem ze słowami może i racja poniosło mnie ale nie lubię jak ktoś tak na żywca oszukuje i chce mi wcisnąć coś co mi nie pasuje bo nagle się obudził po tygodniu i robi może się zgodziłem może nie ale wyszło tak ze jakby tu nie zobaczy tego śmiesznego oszustwa to by pewnie nie zrobi :)


  • +
  • -
  • 0

#39 P3neR

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 11
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Zalesie
Offline

Napisano 09.12.2020 16:44

Wypowiem się ostatni raz bo już naprawdę za wiele tego twojego pisania i innych na mój temat, dorośnij to najpierw ty bo już naprawdę zaczynasz mnie wk***iać, nie było mnie jednego dnia miałem prawo zachorować a ty jak dziecko bo mama mleka nie dała od razu piszesz mi na pv ze mnie znajdziesz i co nie tylko kolejny typ co tylko straszyć potrafi napisz na pv podam ci adres przyjedziesz to kolejnego za przyproszeniem rozpier****** bo słownie to możesz być cwaniaczkiem ale już naprawdę za wiele tego przed wysłaniem mi pieniędzy sprawdzałeś paczke i mówileś ze bierzesz ze jest za***ista tak zachwalaleś także wyslaleś pieniądze zrobilem ci wszystko co chcialeś i nawet nie masz pojęcia co jak i gdzie i piszesz do mnie ze jednak nie chcesz ze chcesz zwrotu pieniedzy gdyby każdy tak chciał zwortu pieniedzy to byloby tu 10000 spin na sekunde, a tak se napisze dla beki hahaha panie @d0naciak brałem od ciebie sklep-sms pamiętasz chce zwrot bo nie podoba mi sie nooo nie wiem d0naciak nie rozumiesz nie podoba mi sie nie podoba mi sie napisze do darka ze nie chcesz pieniędzy oddać!!! Oczywiscie to napisane żartem. Nie kolego mój czas na to został poświęcony a jak chcesz mnie straszyć to napisz do mnie na pv: Adres, numer buta, wzrost.. to ci powiem i się dogadamy!!! Tyle odemnie i proszę bardzo zakonczyć tą dyskusje bo jednego uciszyłem, ciebie też mam uciszyć jak zachwalaleś paczke po czym chcesz zwrotu pieniędzy? Skąd mam wiedzieć czy nie masz kopi i poprostu nie walisz w ch*ja ? :) Nie mam pewności czy nie zgraleś niczego także cwaniaczku idz napij sie mleka i przestań plakać!!!

 

Dodam również bo mi się naprawdę nie chce nikomu udowadniać kim jestem, tylko sam pokaż jak proponowałeś mi współprace na swojej sieci, a z czym to się wiązę ? Że miałbym ci paczki wgrywać i zajmować sie twoimi serwerami jak jeszcze aktualne to napisz do mnie na pv to moze sie dogadamy za dobra sumke tylko pozniej nie płacz jak dziecko że jednak nieeee zwrotu chcesz. 

Kupujesz samochód za 10k, mijają dwa dni i przyjezdzasz spowrotem do jakiegos "czlowieka" i mowisz nieeeeeeee panieeee zwrot a bo wie pan se znalazłem inny samochód wie pan inny samochód dawaj 10k bo jak nie to napisze do darka!!! .... Załosne i jeszcze raz załosne. 


Użytkownik P3neR edytował ten post 09.12.2020 16:50

  • +
  • -
  • 0

#40 Torcik1984

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Podlasie
Offline

Napisano 09.12.2020 17:01

a widzisz zapomniałem dodać kiedy ci hajs przelałem najpierw hajs mówiłeś a później paczka która mi się nie poobala a po drugie takiego słabego bym nie zgrywał to raz i troszkę cie poniosło skoro najpierw chciałeś hajs a później mi wciskałeś to badziewie :D sory ale nie podoba mi się to .


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych