Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Sprzedam

[SPRZEDAŻ]Sprzedaż paczek cs 1.6/Zrobienie paczek na zamówienie

sprzedam

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 N1K1Cz

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:138
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:/\^-^/\
Offline

Napisano 01.11.2020 00:17

Witam
Mam na sprzedaż paczki cs 1.6/zrobie paczki na zamowienie oraz naprawię serwery cs lub pluginy edytuje:
Cod Mod 201 LvL - można edytować max lvl
ONLY DD2
4 MAPS
PB+KLASY
Cena każdej paczki do dogadania na PV jednakże najczęstsza cena jaką oferuje to 60-100zł
Kontakt:
Discord: N1K1Cz#0751
GG: 70679564
  • +
  • -
  • 2

Potrzebujesz pomocy z serwerem/paczką? Napisz do mnie! Chętnie pomogę  ^D^ 

- Discord: N1K1Cz#0751

- GG: 70679564

- Steam: https://steamcommunity.com/id/N1K1Cz/

 


#2 TafiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 03.11.2020 04:42

Jaka cena, takie paczki  :giggle:


  • +
  • -
  • 0

Pomogłem?

Daj +

ponieważ walczę ze znikającą reputacją na tym forum!


#3 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 12:28

Beznadziejne paczki, nie polecam kupiłem i paczka z kilkoma ogólno dostępnymi pluginami, po za tym niekompetenty totalnie.


  • +
  • -
  • 0

#4 N1K1Cz

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:138
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:/\^-^/\
Offline

Napisano 18.12.2020 12:48

Beznadziejne paczki, nie polecam kupiłem i paczka z kilkoma ogólno dostępnymi pluginami, po za tym niekompetenty totalnie.

hahahahha po 1 człowieku, paczka działała jak należy, nie mówiłem ze paczki są robione ze 100% z pluginami robionymi przeze mnie. Po 2 to że dajesz dostęp do serwera innym a potem się dziwisz że ci nie działa to nie mój problem, nie będę się kłócił z takim kimś jak ty bo szkoda mojego czasu. Krótko mówiąc dajesz innym dostęp do pukawki oraz ftp a potem mi wypisujesz cytuje "Mordoo proszę napraw to kur** coś mi nie działa znowu coś zwaliłeś", masz logi z serwera i jakbyś umiał się nimi posługiwać to wiedziałbyś, że można tam sprawdzić kto co robił w FTP ;) a na to że mnie oskarżasz o takie coś to mam osoby które potwierdzą że za te 30/40zl max 50 + oczywiście moje wsparcie to dobra cena i wszystko im działa jak należy. Mam ss nawet jak mi wypisywaleś + wiadomości głosowe. Jesteś chory psychicznie  i tyle w temacie


  • +
  • -
  • 2

Potrzebujesz pomocy z serwerem/paczką? Napisz do mnie! Chętnie pomogę  ^D^ 

- Discord: N1K1Cz#0751

- GG: 70679564

- Steam: https://steamcommunity.com/id/N1K1Cz/

 


#5 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 12:55

Nie wiem ile masz lat ale prawdopodobnie 13-14. Wrociłem po długiej przerwie do prowadzenia serwera. Na początku prosiłem o pomoc. Oczywiście odpłatnie. W sumie przelałem ci koło 100zł. Twoja paczka generuje mase blędów. Nie dawałem nikomu dostępu, miałeś tylko ty. Zachowałeś się bardzo nie wporządku. Wyciągasz tu jakieś chore, nieprawdziwe akcje. Nie wiem po co. Wyraziłem swoją opinie, myślę, że pokrywała by się z opiniami innych gdyby tą paczkę pobrali i przetestowali. Zabierasz się za coś o czym nie masz pojęcia. W dodatku prosisz tylko o pieniądze, chcesz więcej i więcej. Jak dla mnie paczka jak i twoje zachowanie na duży minus.


  • +
  • -
  • 0

#6 Leqally

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:34
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Grybów
Offline

Napisano 18.12.2020 12:57

Czyżby kolejna walka na AMXX MMA :> kto wie


  • +
  • -
  • 0

#7 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 12:58

Leqally po co mam się w jakikolwiek sposób oprócz intelektualnego mierzyć z człowiekiem, który ma prawie 2 razy lat mniej niż ja..


  • +
  • -
  • 0

#8 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 18.12.2020 13:40

Nie rozumiem po jaką cholere ludzie w ogóle kupują od kogoś paczki typu DD2 czy FFA, przecież w 99% przypadków takie paczki to tylko sklejka ogólnodostępnych darmowych pluginów, w większości wadliwych w taki czy inny sposób. Takie paczki nie mają żadnej wartości.

 


30/40zl max 50 + oczywiście moje wsparcie to dobra cena

 

Trzeba być rasowym idiotom, żeby wydawać 30-50zł na zlepkę darmowych pluginów.


  • +
  • -
  • 2

#9 crisis12

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 18.12.2020 16:53

Witam pan N1K1Cz ma bardzo dobre paczki ja osobiście nie kupowałem od niego ale pomagał mi we wszystkim i nie chciał więcej kasy to co pisze pan Krzychaa to jedno wielkie kłamstwo proszę aby nie pisać takich rzeczy na jego temat.
Pozdro Leqally i napisz na DC "crisis12"

Użytkownik crisis12 edytował ten post 18.12.2020 16:54

  • +
  • -
  • 1

#10 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 17:37

Haha gość przysłał swojego 11 letniego opiekuna serwera żeby napisał post..

Niestety każdy kto się zna od ciebie niczego nie kupi, ja to samo drugi raz tego samego błędu nie popełnie :) Jego paczka to sklejka pluginów wywołująca jeszcze błędy i crashe.

 


  • +
  • -
  • 1

#11 N1K1Cz

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:138
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:/\^-^/\
Offline

Napisano 18.12.2020 23:01

Haha gość przysłał swojego 11 letniego opiekuna serwera żeby napisał post..
Niestety każdy kto się zna od ciebie niczego nie kupi, ja to samo drugi raz tego samego błędu nie popełnie :) Jego paczka to sklejka pluginów wywołująca jeszcze błędy i crashe.

Po pierwsze crisis12 jest dorosły i nie jest moim opiekunem, po 2 kupiłeś na pukawce serwer gdzie często jest tak, że na jednym hostingu coś działa a na drugim nie. Dodam że byłeś na jedynym forum gdzie TYLKO JA ci pomagałem i było wszystko dobrze, poszedłeś na inne forum i wszystko ci się zaczęło psuć a po 2 sam mi przyznałeś „dałem dostęp opiekunom i właścicielom forum do serwera” więc to twoja wina i nie osądzaj innych. Jak nie umiesz czegoś zrobić to nie rób tego a nie potem wypisujesz do mnie po 10000 razy żebym ci coś naprawił bo coś nie działa bo ci opiekun wgrał......
  • +
  • -
  • 2

Potrzebujesz pomocy z serwerem/paczką? Napisz do mnie! Chętnie pomogę  ^D^ 

- Discord: N1K1Cz#0751

- GG: 70679564

- Steam: https://steamcommunity.com/id/N1K1Cz/

 


#12 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 23:07

 

Po pierwsze crisis12 jest dorosły i nie jest moim opiekunem, po 2 kupiłeś na pukawce serwer gdzie często jest tak, że na jednym hostingu coś działa a na drugim nie. Dodam że byłeś na jedynym forum gdzie TYLKO JA ci pomagałem i było wszystko dobrze, poszedłeś na inne forum i wszystko ci się zaczęło psuć a po 2 sam mi przyznałeś „dałem dostęp opiekunom i właścicielom forum do serwera” więc to twoja wina i nie osądzaj innych. Jak nie umiesz czegoś zrobić to nie rób tego a nie potem wypisujesz do mnie po 10000 razy żebym ci coś naprawił bo coś nie działa bo ci opiekun wgrał......

 

Naprawdę człowieku nie mam już do ciebie siły. Nikt nic nie dotykał, wgrałeś mi po prostu wadliwe pluginy, sprzedajesz za pieniądze sklejke pluginów z tego forum

, do tego jest tam masa błędów, co ty mówisz, nikt nie miał dostępu do mojego hostingu, naprawdę daj już spokój i się nie kompromituj, po co to ciągnąć zwłaszcza na tym forum, nikt nie kupi już twoich paczek bo są warte co najwyżej 5zł. Dobrze by było gdyby moderator zajął się tym tematem.


  • +
  • -
  • 0

#13 eloelo1250

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:41
Offline

Napisano 18.12.2020 23:09

Powiem tak Zakupiłem dzisiaj paczke od tej osoby i nie żałuję wszystko ładnie działa pan o nicku tutaj krycha chyba musi być jaki niezrównoważony co do coda kolega wiarygodny transakcja udana pomyślnie polecam go :)


  • +
  • -
  • 1

#14 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 23:13

Nie ma to jak sprowadzać kolegów z sieci na forum xD. Co do paczki jak ktoś kupuje zlepke paru pluginów z forum za 50zł to jest to jego sprawa xD.

Sharkowy już napisał co o tym sądzi. A wydaje mi się, że jest to człowiek z autorytetem, jeśli chodzi o wiedzę amxx :)


  • +
  • -
  • 0

#15 crisis12

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 18.12.2020 23:17

Haha gość przysłał swojego 11 letniego opiekuna serwera żeby napisał post..
Niestety każdy kto się zna od ciebie niczego nie kupi, ja to samo drugi raz tego samego błędu nie popełnie :) Jego paczka to sklejka pluginów wywołująca jeszcze błędy i crashe.



Ty mówiesz że mam 11lat dzieciaku zapraszam pv dam ci nawet FB by ci pokazać że mam 19lat ty się do mnie się nawet nie mierzysz ,a mówiesz że mam 11lat tą straszenią policją N1K1Cz możesz se straszyć moi prawnicy dziś powiedzieli co ty możesz zrobić i uważaj sobie na to co piszesz w internecie bo na ciebie już jest 3 Paragrafy, karne i Polecam panie Krychaa używać .przycinków bo widać że Polskiego nie uczyli w Szkole. Tyle mam do powiedzenia jeśli masz jakieś, wąty możemy to załatwić na pv.

Użytkownik crisis12 edytował ten post 18.12.2020 23:19

  • +
  • -
  • 1

#16 eloelo1250

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:41
Offline

Napisano 18.12.2020 23:20

 

https://zapodaj.net/...84585a.png.html

 

proszę bardzo screen z udanej transakcji 


  • +
  • -
  • 1

#17 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 23:21

"mam 19lat ty się do mnie nawet nie mierzysz" proszę cię człowieku nie kompromituj się już. N1k1cz powinien ponieść konsekwencję tego co zrobił i je poniesie. Temat jest już dla mnie zakończony, ale po co to tutaj roztrząsujecie to nie wiem, ja tylko oceniłem, paczke bo czuje się oszukany i tyle.

NIE POLECAM KUPOWANIA OD N1K1CZ PACZEK.

To, że zaprosisz kolegów, którym powiedziałeś, co i jak mają napisać tego nie zmieni. Mam nadzieje, że już nikt nie będzie na tyle naiwny, żeby kupić to ścierwo.


  • +
  • -
  • 0

#18 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 23:22

"mam 19lat ty się do mnie nawet nie mierzysz" proszę cię człowieku nie kompromituj się już. N1k1cz powinien ponieść konsekwencję tego co zrobił i je poniesie. Temat jest już dla mnie zakończony, ale po co to tutaj roztrząsujecie to nie wiem, ja tylko oceniłem, paczke bo czuje się oszukany i tyle.

NIE POLECAM KUPOWANIA OD N1K1CZ PACZEK.

To, że zaprosisz kolegów, którym powiedziałeś, co i jak mają napisać tego nie zmieni. Mam nadzieje, że już nikt nie będzie na tyle naiwny, żeby kupić to ścierwo.


  • +
  • -
  • 0

#19 Krychaa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 18.12.2020 23:22

"mam 19lat ty się do mnie nawet nie mierzysz" proszę cię człowieku nie kompromituj się już. N1k1cz powinien ponieść konsekwencję tego co zrobił i je poniesie. Temat jest już dla mnie zakończony, ale po co to tutaj roztrząsujecie to nie wiem, ja tylko oceniłem, paczke bo czuje się oszukany i tyle.

NIE POLECAM KUPOWANIA OD N1K1CZ PACZEK.

To, że zaprosisz kolegów, którym powiedziałeś, co i jak mają napisać tego nie zmieni. Mam nadzieje, że już nikt nie będzie na tyle naiwny, żeby kupić to ścierwo.

 

proszę bardzo screen z udanej transakcji

 

 

Przecież wy to sobie specjalnie piszecie, co wam dadzą takie screeny xD, żałosne to jest. Nic nie zmieni tego, że te paczki są beznadziejne i N1K1CZ wpycha ludzią jeden wielki syf za 50 czy tam 100zł xD


Użytkownik Krychaa edytował ten post 18.12.2020 23:24

  • +
  • -
  • 0

#20 crisis12

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 18.12.2020 23:27

"mam 19lat ty się do mnie nawet nie mierzysz" proszę cię człowieku nie kompromituj się już. N1k1cz powinien ponieść konsekwencję tego co zrobił i je poniesie. Temat jest już dla mnie zakończony, ale po co to tutaj roztrząsujecie to nie wiem, ja tylko oceniłem, paczke bo czuje się oszukany i tyle.
NIE POLECAM KUPOWANIA OD N1K1CZ PACZEK.
To, że zaprosisz kolegów, którym powiedziałeś, co i jak mają napisać tego nie zmieni. Mam nadzieje, że już nikt nie będzie na tyle naiwny, żeby kupić to ścierwo.



Ale panie Krychaa co kto mi pisał ja mam całkiem inne forum i mam swój serwer mogę podać IP i se pan sprawdzi poniesie konsekwencje okey tylko niech pan nie zapomni dodać na Komisariacie Polcji czy tam w sądzie że złamał pan 3 Paragrafy karne.
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprzedam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych