Mam następujący problem.
Gdy odplam cs wszystka odziała lecz gdy chcę wejść na jakikolwiek serwer ziwsza mi się cs po po zadołowaniu 1/3 kresek.
wszedłem we właściwość hl.exe i dałem
Uruchom ten program zgodnie z z windows
oraz
Uruchom ten program jako administrator.
Lecz teraz wyskakuje mi informacja że "W tej chwila gra jest niedostępna spróbuj ponownie za jakiś czas."


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








