Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

próbowałem wszystkiego, ale nie moge skompilowaćUsunięcie z pluginu linijek odpowiedzialnych za definiowanie broni

kompilacja usuwanie plugin

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ekspedytor

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:33
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Słoneczne Mazury ;)
Offline

Napisano 28.08.2017 21:29

Witam załączam pliki paintballgun.sma juz po mojej próbie kompilacji. i painballgun1.sma jako pierwotną wersje pluginu.

Nie chce w nim jednej jedynej broni która mi nie odpowiada chodzi o "PB_LAUNCHER". 

Więc postanowiłem opcją "znajdź" w notatniku usunąć wszelkie linijki gdzie jest zawarte to słowo. 

Jednak przy kompilacji wyskakuje m.in coś takiego jak na załączonej grafice.

Googlowałem oczywiści i na podstawie podobnych problemów podejmowałem kolejne próby  usuwania a to jakiś niepotrzebny średnik itd lecz czasami skutkowało to nawet zwiększeniem się ilości errorów.

Pomożecie mi z tym? co robię źle? Czego nie rozumiem, a może coś jeszcze muszę usunąć wiem czasem problem rozwiązuje się przez usunięcie jednego znaku. A jak ktoś uzna że nie ogarnę to proszę o poprawkę i podesłanie pliku który da mi się skompilować. Przez ten problem stoję z robotą na d serwerem a muszę usunąć tą bron, mógłbym ja wyłączyć ale po co ma graczowi pobierać się niepotrzebny model? Proszę o pomoc z góry dziękuję. 

 

Załączone miniatury

  • Przechwytywanie.PNG

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

"Powstań i usłysz wołanie, historia wzywa Cię:
Warszawo, walcz!"

762a104fc50a6.jpg

 


#2 Hose

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:23
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Piaseczno
Offline

Napisano 28.08.2017 22:56

Spróbuj tego.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 1

logo2.png8.gif


#3 Ekspedytor

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:33
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Słoneczne Mazury ;)
Offline

Napisano 29.08.2017 13:47

Spróbuj tego.

No jakby coś na rzeczy było. :) ale kompiluje z 4 warnings. po usunieciu modelu z paczki wywala cs'a ze nie ma modelu. a jesli jest i sie lacze po lanie z z drugiego kompa na postawiony serwer hlds to i tak pobiera modele. Dziękiuje wielce za odpowiedz ze nie olal nikt tematu ale nadal problem z pobieraniem broni jest.


  • +
  • -
  • 0

"Powstań i usłysz wołanie, historia wzywa Cię:
Warszawo, walcz!"

762a104fc50a6.jpg

 


#4 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 29.08.2017 17:59

Stestuj, możliwe że coś namieszałem. Jeżeli jakieś dźwięki/modele/sprites od launchera jeszcze się pobierają to daj znać, które to

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 1

#5 Ekspedytor

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:33
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Słoneczne Mazury ;)
Offline

Napisano 29.08.2017 19:10

Stestuj, możliwe że coś namieszałem. Jeżeli jakieś dźwięki/modele/sprites od launchera jeszcze się pobierają to daj znać, które to

Działa jesteście wielcy.! Ogromnie dziękuje za szybko udzieloną pomoc. Nameczyłem sie przy tym ładnych pare chwil, zanim skapnąłem sie że moge tu zapytać. Jeszcze raz Dziękuje. oczywiście + ode mnie.

Temat do zamknięcia.


  • +
  • -
  • 0

"Powstań i usłysz wołanie, historia wzywa Cię:
Warszawo, walcz!"

762a104fc50a6.jpg

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kompilacja, usuwanie, plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych