Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Biohazard

v2.00 Beta 3b (Zombie Mod)support

biohazard

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shelvi

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:97
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:2.800km od PL
Offline

Napisano 05.12.2016 18:41

Z tego co mi wiadomo to biohazard nie jest już aktualizowany dalej, ale czy są jakieś osoby co się znają na tym modzie i są wstanie go naprawiać? Tzn poprawiać aktualne bugi, optymalizować kod jeśli jest taka możliwość?


  • +
  • -
  • 0

#2 rzeznik9871

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 80
Zaawansowany

  • Postów:260
Offline

Napisano 05.12.2016 18:55

jasne ja jestem taka osoba nawet go sporo rozwinąłem 

moja autorska modyfikacja do niego ma 2361 lini lecz byla pisana podczas kiedy nie ogarnialem zbytnio pisania pluginów i tak naprawdę uczylem sie wszystkiego piszac ja chociaz jest daleka od ideału poprzez malo czytelny i zoptymalizowany kod to dziala wzglednie dobrze co do tematu jezeli potrzebujesz pomocy to bardzo chetnie, lubie pracowac przy tym modzie i ogarniam go w 100% 


Użytkownik rzeznik9871 edytował ten post 05.12.2016 18:57

  • +
  • -
  • 0

Cześć


#3 Shelvi

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:97
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:2.800km od PL
Offline

Napisano 05.12.2016 19:22

Biohazard jest w miarę jednym z modów co jest zwykłym prostym zombie co działa na tej samej zasadzie co zwykły serwer cs. Dlatego skupiłem się bardziej na tym modzie. Defakto jedynym problemem jest to, że mod zawiera jeszcze błędy no i nie jest dalej rozwijany. Pamiętam kilka serwerów co było na bazie właśnie biohazarda i były prostymi serwerami z może pięcioma pluginami aby lekko ułatwić grę i to wystarczało.

Może 1.6 nie jest już tak bardzo używany jak kiedyś ale dobrze się w niego grało.

Moje pytanie brało się stąd, że ja sam nie znam się dobrze na tym tylko próbuje coś uczyć, a chciałbym zrobić właśnie kopie moich starych dobrych serwerów które już poprzepadały i dodatkowo pomogły się coś uczyć amxx


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biohazard

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych