Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Najbardziej stabilny hosting ? 2016


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 White

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 472
Wszechobecny

  • Postów:384
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 22.08.2016 09:56

Dawniej na pukawka.pl pomoc ograniczała się do odesłania do FAQ, dodatkowo HLTV nigdy mi nie chciało działać poprawnie... Teraz sytuacja z mojego punktu się poprawia. Co na pewno jest związane z walką o klientów. Dużo osób zrezygnowało z pukawki.pl ze względu na problemy jakie mięli.

Na 1shot1kill.pl moje problemy były rozwiązywane z miejsca, dodatkowo stabilność serwerów jest dużo większa. Przy tej samej paczce serwer na pukawka.pl mi padał, a na 1shot1kill.pl nie.


  • +
  • -
  • 4

#22 NoNamE!

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:66
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.08.2016 00:08

Zdecydowanie 1shot1kill.pl ;)
  • +
  • -
  • 0

#23 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 06.09.2016 14:04

Należy się kilka słów wyjaśnienia z naszej strony.
Ciągle piszecie jak było, ale nie piszecie jak jest.
A przecież:
- ponad rok temu zmieniliśmy sposób działania pomocy tech. Obecnie mamy ponad 85% ocen celujących na ponad 6500 wypełnionych ankiet, a łącznie mam pozytywnych ocen ponad 93%
- 29.03.2016 przenieśliśmy serwer do eTop, czyli tam gdzie 1s1k. Dzięki temu ping mamy taki sam, ochronę przed atakami ddos taką samą.
Serwery Wam kiedyś padały, bo miały ataki ddos. Teraz już są dobrze zabezpieczone przez sam eTop, bo hosting nie ważne czy to 1s1k czy inny, nie ma takich możliwości. Musi polegać na data center.


Argument typu: taka sama konfiguracja na jednym hostingu działa, a na innym nie, jest niepoważny i był wiele razy obalany, nawet na tym forum.
Jeżeli wszystkie hostingi stosują takie same serwery dedykowane i takie same Linuksy, to jak może gdzieś działać, a gdzieś nie?
Bruzda i tyle.
Po każdym sprawdzeniu okazywało się, że jednak, albo to nie była w 100% identyczna konfiguracja, albo warunki testów były inne.

Chętnie udostępniamy serwery na 7 dni do testów po kontakcie albo z bok, albo z supportem.
Mamy niższe ceny, również  dodatki za które 1s1k też liczy sobie, u nas o 1 gr ale zawsze tańsze.
Dajemy również dodatki, których nie ma 1s1k np hosting www.


  • +
  • -
  • 1
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#24 PrawdeWamPowiem

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 06.09.2016 14:30

Wszystko lepsze, wszystko tańsze, więcej gratisów a i tak ludzie narzekają na was na wszelkiego rodzaju forach 10x więcej niż na 1s1k. Dodatkowo ten napis "gwarancja jakości", który ma się nijak do tego co oferujecie. Przypomnieć wam ile w zaledwie ostatnim roku mieliście problemów, ile topowych serwerów oberwało, ile ludzi się od was wyniosło i dalej to robi? Najpierw dosy, ścony, potem przeniesienie na e-Top. Tam znowu niewidoczne serwery na listach i można by tak pisać i pisać. Do tego ten dział techniczny, może szybki, aktywny ale informacje od nich otrzymywane są aby po prostu otrzymać i być czystym. Na ten moment najlepszy hosting w Polsce to 1s1k, po ostatnich wtopach pukawki już nigdy do niej nie wrócę, a liczba "wkurwionych" klientów codziennie rośnie.

#25 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 06.09.2016 19:51

 Tam znowu niewidoczne serwery na listach i można by tak pisać i pisać.
 

 

Okazało się, że winne są fakeboty, których nie widać na liście graczy.
Ten sam problem występuje na serwerach z 1s1k
Żaden hosting nie ma nic do tego. To jest kwestia zabezpieczenia serwera.
Czyli problem był rozdmuchany.
 

Najpierw dosy, ścony, potem przeniesienie na e-Top.

Właśnie, żeby ddos-y przestały być problemem od kiedy przenieśliśmy się do eTop, który obecnie jako jedyne data center może zaoferować odpowiednią ochronę dla serwerów gier.
 

 

a liczba "wkurwionych" klientów codziennie rośnie. 

 

No właśnie już nie.
Odkąd przenieśliśmy się do eTop, coraz więcej klientów przechodzi do nas.

Wielokrotnie tłumaczyliśmy, że 100% problemów do dnia 29.03.2016 wynikało, że ATM NIE MIAŁ i NIE MA NADAL odpowiedniej ochrony przed ddos.
Przez 2 a nawet 3 lata byliśmy okłamywani, że ochrona już jest, albo zaraz będzie.

 


Do tego ten dział techniczny, może szybki, aktywny ale informacje od nich otrzymywane są aby po prostu otrzymać i być czystym. 

To są ostatnie opinie osób które korzystały z pomocy:
http://screenshooter...0631422/buvdpxa
i statystki
http://screenshooter...0631422/jvcclbj

Masz twarde dowody, że tak nie jest.
 

Cały czas nam przybywa serwerów gier:

http://screenshooter...0631422/iuwnpph
http://screenshooter...0631422/phiecge

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie płacimy cenę za zaufanie do ATM (które powinno się skończyć przynajmniej 2 lata temu), w postaci takich opinii jak Twoja.
Dla tego obecnie pracujemy dwa razy ciężej, aby udowodnić, że problemy są już przeszłością.
To się udaje co widać, po dużym przyroście ilości serwerów, w tym również cs16.

 

6 serwerów jest od nas w tym ten na 1 miejscu:
http://screenshooter...0631422/xkkammh

Czy gdyby były takie problemy, to te serwery miały takie rankingi?

Pamiętaj również, że jesteśmy w czołówce jeżeli chodzi o serwery do innych gier i serwery głosowe.
Tym się różnimy od 1s1k.
Mamy przez to znacznie więcej pracy, bo musimy rozwijać nie tylko usługi pod kątem c16 i csgo.
Np od wczoraj jako jedyny hosting w Polsce mamy serwery do bardzo popularnej gry (12 mln pobrań) Unturned.
 

  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#26 PrawdeWamPowiem

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 06.09.2016 22:11

Nie zaciemniajcie ludziom umysłu. Wszędzie na każdym forum próbujecie wcisnąć ludziom na siłę swój hosting i każdy problem tłumacząc na milion sposobów aby i tak wyszło, że jesteście święci i niewinni. Nie spotkałem się, aby Petzor gdziekolwiek na siłę się reklamował. Dobry hosting nie potrzebuje durnych wpisów aby ściągać klientów, bo Ci sami wybierają co lepsze. A polemizował z wami nie będę, bo jak to mówią "mów do d*py to Cie osra". 


Użytkownik PrawdeWamPowiem edytował ten post 06.09.2016 22:12


#27 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 07.09.2016 07:15

Mylisz reklamę z odpowiedzią na nieprawdziwe zarzuty.
Przeczytaj jeszcze raz: https://amxx.pl/topi...e-2#entry730484

każdy problem tłumacząc na milion sposobów aby i tak wyszło, że jesteście święci i niewinni. 

 

Przecież przyznałem Ci rację.
Tak były problemy z ddos i jakością do dnia 29.03.2016.
Po zmianie data center na eTop nie ma tych problemów.

Od samego Krytyka z GHT dostaliśmy  zrzuty logów z informacją, że spadki ilości graczy są spowodowane sprytnymi botami, których nie widać na liście graczy, a które zajmują sloty na serwerze.
Właśnie pracujemy nad rozwiązaniem które zablokuje boty, tak abyście nie musieli cały czas aktualizować zabezpieczeń na serwerach.


O reklamę nie musimy się martwić, bo dostarczamy serwery dla:
- ligi Fantasy Expo Challange
- ESL
- Intekox

Podaliśmy konkretne fakty, a w zamian zostaliśmy obrażeni.

Może właśnie dla tego Peztor nawet nie próbuje prostować czegokolwiek na jakimkolwiek forum?
Powoli również dochodzimy do takiego samego wniosku.
 


  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#28 Batonik

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:393
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Tarnobrzeg
Offline

Napisano 07.09.2016 09:33

Nie zaciemniajcie ludziom umysłu. Wszędzie na każdym forum próbujecie wcisnąć ludziom na siłę swój hosting i każdy problem tłumacząc na milion sposobów aby i tak wyszło, że jesteście święci i niewinni. Nie spotkałem się, aby Petzor gdziekolwiek na siłę się reklamował. Dobry hosting nie potrzebuje durnych wpisów aby ściągać klientów, bo Ci sami wybierają co lepsze. A polemizował z wami nie będę, bo jak to mówią "mów do d*py to Cie osra". 

To jest tzw. walka o klienta. Jeżeli uważasz, że skoro jakaś firma wszędzie się wciska to znaczy, że jest zła to tylko świadczy o twoim poziomie wiedzy o marketingu i zdobywania klienta na rynku. Przedstawiciel firmy grzecznie ci odpowiada argumentami na twoje zarzuty, a ty nie mając jak się obronić zaczynasz obrażać - dziecinne. 

 

Ja od siebie mogę dodać (po 3 latach ciągłego bycia klientem pukawki), że problemy ze stabilnością zniknęły po przejściu do nowego data center, bok odpisuje najszybciej ze wszystkich boków z którymi miałem do czynienia, czasami nawet po godzinie 22, gdzie zgłoszenie zostało wysłane niecałą godzinę wcześniej. Także polecam :)


  • +
  • -
  • 1

#29 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 07.09.2016 13:24

Bawi mnie to co pisze tutaj przedstawiciel pukawki. 
Zastanawiam się tylko czy on naprawdę robi z ludzi takich deb*i czy ludzie tacy są?
Marketing marketingiem ale nic po za tym nie mają, a te ich wywody i próbowanie pokazać jacy to oni są świetny przez ustawiane ankiety naprawdę jest zabawna. 
Dziwne, że ile for tyle negatywnych opinii dominuje, a wszędzie bronicie się tak samo. 
Szopka i nic więcej, ale widze służy to wam... 

Już się nie doczepie do niczego, ale wasze wsparcie techniczne jest na poziomie mojego małego szczeniaka. 
Kumaty i wie co się do niego mówi ale nadal korzysta z tego co wypił z mlekiem matki... 
Zero wiedzy, ktoś wam walnął FAQ albo to zbieranina z całych czeluści internetu i tylko na tym bazujecie, a co poważniejszy problem to odpowiedzi typu "to wasza wina bo pluginy" "zalecam reinstalacje"...
A ja zalecam wam zmianę personelu, bo marketing macie na światowym poziomie, ale wsparcie i te wasze śmieszne wypowiedzi na forach na poziomie własnie przytoczonego wyżej szczeniaczka...


  • +
  • -
  • 1

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#30 rzeznik9871

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 80
Zaawansowany

  • Postów:260
Offline

Napisano 07.09.2016 14:35

Podpisuje się pod to co pisze ex0 serwer ktory kupilem crashowal sie sam z siebie nawet czysto po reinstalacji ale pomoc pukawki jest na tyle ograniczona ze potrafi tylko palcem wskazywac na te swoje z d*py wyjete FAQ a kiedy po 3 razach doszlo do nich ze nic w tym syfie nie ma co mi moze pomoc to dostalem odpowiedz ze to wina pluginów oczywiscie argument ze czysto po reinstalacji server nadal sie crashowal nie docierala do nich co zrobiliem? kupilem serwer na 1s1k i pach nagle wszystko dziala cala paczka ktora byla na pukawce 1:1 ta sama bez najmniejszych zarzutów dzialala


  • +
  • -
  • 0

Cześć


#31 PrawdeWamPowiem

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 07.09.2016 15:05

Jakim prawem oczerniacie mnie, że was obraziłem? Czy dla was mocna metafora to od razu obraza? Przedstawicielu pukawki, proszę to przeczytać:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Metafora

Jeżeli, już zapoznasz się z tym słowem i co ono oznacza to wtedy dopiero możesz sugerować, czy was obraziłem czy nie. A dla jasności, gdybyś nie wiedział, to "mów do d*py to Cie osra" oznacza mówienie drugiej osobie konkretnych rzeczy po czym się jest olanym. Myślałem, że osoba posiadająca dostęp do takich konta ma ciut większy iloraz inteligencji. Teraz przynajmniej będę wiedział, aby pisać prostszym językiem.


A nawiązując do problemów, które tłumaczycie na milion sposobów. Ludzie kupują u WAS usługi i NIE obchodzi ich to, że macie problem z tym, tamtym, siakim i owakim. Oni płacą WAM pieniądze i oczekują od WAS "gwarancji jakości". Dodatkowo jak mniemam w cenie macie także pomoc techniczną (jeśli można tak to nazwać). Dalej nie rozumiem waszej polityki i wpieprzania się na każde forum i zaciemniania umysłu ludziom. Dodatkowo najbardziej mnie irytuję, gdy w temacie "opinie o pukawka" odpowiadacie na każdy negatywny wpis w wasz hosting. Czy to jest profesjonalne świadczenie usług? A skoro już tak chętnie odpisujecie na każde negatywne zdanie o was w tym temacie, to czekam na odpowiedź tego pytania - dlaczego to na wasz hosting na wszelkiego rodzaju forach jest 10 razy więcej skarg? I proszę nie lać wody, że problemy z ATM czy e-TOP, bo także narzekają na wasz nieprofesjonalny support a wątpię by zmówiło się aż tak dużo ludzi i wiecznie was oczerniało. To by było na tyle.


I przypomniał mi się 1 telefon do was, gdy pytałem co się może dziać z serwerem, skoro był stabilny przez blisko rok a nagle zaczął crashować. Usłyszałem multum rzeczy poza tym, czy dodawałem ostatnio jakiś plugin (tak byłem wtedy laikiem). Gość chyba dobrze grał w pasjansa, że dostał u was posadę. 



#32 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 07.09.2016 15:51

Jakim prawem oczerniacie mnie, że was obraziłem? Czy dla was mocna metafora to od razu obraza? Przedstawicielu pukawki, proszę to przeczytać:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Metafora

Jeżeli, już zapoznasz się z tym słowem i co ono oznacza to wtedy dopiero możesz sugerować, czy was obraziłem czy nie. A dla jasności, gdybyś nie wiedział, to "mów do d*py to Cie osra" oznacza mówienie drugiej osobie konkretnych rzeczy po czym się jest olanym. Myślałem, że osoba posiadająca dostęp do takich konta ma ciut większy iloraz inteligencji. Teraz przynajmniej będę wiedział, aby pisać prostszym językiem.


A nawiązując do problemów, które tłumaczycie na milion sposobów. Ludzie kupują u WAS usługi i NIE obchodzi ich to, że macie problem z tym, tamtym, siakim i owakim. Oni płacą WAM pieniądze i oczekują od WAS "gwarancji jakości". Dodatkowo jak mniemam w cenie macie także pomoc techniczną (jeśli można tak to nazwać). Dalej nie rozumiem waszej polityki i wpieprzania się na każde forum i zaciemniania umysłu ludziom. Dodatkowo najbardziej mnie irytuję, gdy w temacie "opinie o pukawka" odpowiadacie na każdy negatywny wpis w wasz hosting. Czy to jest profesjonalne świadczenie usług? A skoro już tak chętnie odpisujecie na każde negatywne zdanie o was w tym temacie, to czekam na odpowiedź tego pytania - dlaczego to na wasz hosting na wszelkiego rodzaju forach jest 10 razy więcej skarg? I proszę nie lać wody, że problemy z ATM czy e-TOP, bo także narzekają na wasz nieprofesjonalny support a wątpię by zmówiło się aż tak dużo ludzi i wiecznie was oczerniało. To by było na tyle.


I przypomniał mi się 1 telefon do was, gdy pytałem co się może dziać z serwerem, skoro był stabilny przez blisko rok a nagle zaczął crashować. Usłyszałem multum rzeczy poza tym, czy dodawałem ostatnio jakiś plugin (tak byłem wtedy laikiem). Gość chyba dobrze grał w pasjansa, że dostał u was posadę. 

Mocno ale na temat. 
Nie edytuje już tamtego postu tylko dodam żeby była ciągłość tematu bo zainteresowała mnie jeszcze jedna rzecz.
Mianowicie:

 

 

Argument typu: taka sama konfiguracja na jednym hostingu działa, a na innym nie, jest niepoważny i był wiele razy obalany, nawet na tym forum.
Jeżeli wszystkie hostingi stosują takie same serwery dedykowane i takie same Linuksy, to jak może gdzieś działać, a gdzieś nie?
Bruzda i tyle.

Dodam jeszcze:
 

 

 

- 29.03.2016 przenieśliśmy serwer do eTop, czyli tam gdzie 1s1k. Dzięki temu ping mamy taki sam, ochronę przed atakami ddos taką samą.
Serwery Wam kiedyś padały, bo miały ataki ddos. Teraz już są dobrze zabezpieczone przez sam eTop, bo hosting nie ważne czy to 1s1k czy inny, nie ma takich możliwości. Musi polegać na data center.

Bajki ciąg dalszy... 
Załóżmy jestem sobie Data Center w chinach i mam do dyspozycji dwa różne dedyki, jeden dla firmy K. drugi dla firmy Z. 
Na jakiej podstawie uważacie, że wasze dedyki jak mniemam czy serwery, komputery serwerowe bądź nawet jakieś dziadostwa laptopowe są takie same jakie są dla 1shota?
Z tego co wiem jest coś takiego jak ochrona danych czy to osobowych czy to ochrona praw konsumenta bla bla bla, jakoś to się fachowo nazywa ale nie widzę potrzeby poszukiwania takiej ustawy żeby dokładne paragrafy i artykuły podawać, więc co? 
Panie drogi konsultancie Pukawki, powiesz mi że dzwoniłeś tam i dostałeś jasne informacje i wytyczne co, za ile, jak, gdzie ma 1shot?
A może dałeś łapówkę za to? No tak brzmi to absurdalnie, tak samo jak wasze zasłanianie się, że macie to samo... 

WIELKA PUKAWKA a ciągle pisze na forach, że są JUŻ tacy jak konkurencja, przecież wasze główne założenia to innowacja i wprowadzanie czegoś na rynek jako pierwsi, to dlaczego gonicie WY konkurencje a nie konkurencja WAS z powodu jakości? 

Ano, to daje dużo do myślenia :)


  • +
  • -
  • 1

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#33 BaRaSC

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 07.09.2016 18:21

Bo właśnie w tym jest największy problem pukawki, robią jakieś dziadowe layouty, hostingi, i pełno zbędnych dupereli zamiast jak 1s1k prosto ale porządnie, pamiętam pukawe kilka lat temu, prosty layout cały biały wszystko na swoim miejscu i jakość normalna.


  • +
  • -
  • 1

#34 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 08.09.2016 08:40

rzeznik9871

A czy możemy się umówić tak, że otrzymasz od nas serwer na miesiąc za darmo i przekopiujemy 1:1 z ftp całą konfigurację?



PrawdeWamPowiem
Zabieramy głos tylko kiedy chcemy wyprostować nieprawdziwe informacje.
Są tutaj dwie szkoły:
- kłamstwo powtarzane odpowiednio długo staje się prawdą
- jakość broni się sama

Staramy się łączyć obie.
Po prostu pokazujemy dowody. Twarde dowody, które można w każdej chwili sprawdzić.
Zapraszamy do sprawdzenia.
 
dlaczego to na wasz hosting na wszelkiego rodzaju forach jest 10 razy więcej skarg?

 


A możesz pokazać statystyki opinii po 29.03.2016?
Na tym forum masz opinie które przeczą temu co napisałeś.

Rzucam Ci wyzwanie. 
Dostaniesz dowolny serwer na dwa miesiące za darmo i sam się przekonasz jak to obecnie działa.

Dodatkowo najbardziej mnie irytuję, gdy w temacie "opinie o pukawka" odpowiadacie na każdy negatywny wpis w wasz hosting. 

 

Masz rację. Sam nie lubię takich osób. Proszę abyś zrozumiał, że trudno nam obojętnie przechodzić nad tematami w których zamieszczane są nieprawdziwe informacje o nas.
Chodzi nam tylko o ich sprostowanie. Napisanie jak jest w rzeczywistości. Dla tego nie dyskutujemy, a pokazujemy dowody.

 

 

ex0 
 
Sprawa jest banalnie prosta.

Po pierwsze istnieje komunikacja między firmami

Po drugie są sposoby, aby po zakupie usługi sprawdzić na jakim sprzęcie działa (i to jest legalne).
 

WIELKA PUKAWKA a ciągle pisze na forach, że są JUŻ tacy jak konkurencja, przecież wasze główne założenia to innowacja i wprowadzanie czegoś na rynek jako pierwsi, to dlaczego gonicie WY konkurencje a nie konkurencja WAS z powodu jakości? 

Ostatnio jako pierwsi w Polsce serwery: Ark, Rust i  Unturned, do tego Jts3bot  z polskim tłumaczeniem wykonanym przez nas,
Do tego jako jedyni w Polsce mamy:  serwery csgo instalujące się w 10 sek, dwa poziomy antycrasha, aktualizacje z konsolą która pokazuje na żywo proces aktualizacji, możliwość zapisu logu konsoli i ustawienia jej kolorystyki, automatyczne aktualizacje po wykryciu nowej wersji dla serwerów: CSGO, Ark, Unturned, Rust, Hurtworld, serwery dla systemu Windows takie jak: Killing Floor2, Space Engeeres, 7 Days to Die, Terraria
Jako jedyny hosting w Polsce mamy w ofercie: Minecraft PE, Terreria w dwóch wersjach dla systemu Windows, Starbound, Starmade, King Arthur's Gold, JK pod Windows, Quake Live

 

Możemy tak długo, ale nie chodzi o to aby się przechwalać na forum ale, żeby pokazać, że ex0 - mijasz się z prawdą.

Nie postrzegamy siebie jako "Wielką Pukawkę". Nie zastanawiamy się nad tym, tylko skupiamy się na pracy.

Nasz przekaż jest prosty:

 

- Byłby problemy z ddos w data center ATM
- To była nasza wina, bo powinniśmy 2 lata temu zmienić data center
- Jakość jest już na bardzo wysokim poziomie, tym z którego słynęła Pukawka zanim ataki ddos stały się tak powszechne.
 

Zaczęliśmy się też zastanawiać, skąd takie a nie inne reakcje.

Przecież każdy rozsądny człowiek sprawdziłby czy faktycznie coś się zmieniło na lepsze.
Takie zmiany są zawsze okazją do dobrego dealu, bo firmie zależy na poprawie wizerunku i można sporo ugrać w negocjacjach.

Doszliśmy do wniosku, że im większy "pocisk" po nas, bez żadnych rozsądnych argumentów, tym lepiej, bo faktycznie stanowimy poważną konkurencję, skoro jesteśmy tak atakowani.
https://cytaty.eu/cytat/najpierw.html
To jest chyba etap "walki" z nami ;)

 
RaRaSC

aBo właśnie w tym jest największy problem pukawki, robią jakieś dziadowe layouty, hostingi, i pełno zbędnych dupereli zamiast jak 1s1k prosto ale porządnie, pamiętam pukawe kilka lat temu, prosty layout cały biały wszystko na swoim miejscu i jakość normalna.
 

Po uporaniu się z problemem ddos, który pochłaniał nas czasowo i mentalnie, dokonaliśmy wielu usprawnień na poziomie systemu, silników, sieci, macierzy, oskryptowania itp...
Poprawiliśmy funkcjonowanie i stabilność wielu elementów.
Czy nie można łączyć dobrego layoutu, z profesjonalizmem na poziomie inżynierskim?
Właśnie to robimy.
Efekty już widać i ludzie piszą o tym, również na tym forum.
Wypowiedź Batonika dobitnie świadczy o tym jak jest, a wcześniej nie szczędził nam krytyki.

Widać, że wielu z Was nie wie, gdzie są nasze korzenie.

 

Przy systemach opartych o Linuksa działamy już do 1997 roku, a od 2001 zawodowo.

Jako firma mamy na koncie wiele bardzo dużych wdrożeń systemów opartych o Linuksa.
Pukawka jest tylko jednym z projektów.
O systemie terminali linuksowych wdrożonym w Gdańskim Domu Książki pisała Gazeta Wyborcza.
Zarządzamy dwoma sieciami, łącznie ponad 500 rozproszonych instancji Linuksa w całej Polsce, opartych o VPN i łączność 3G/LTE
Projektujemy i rozwijamy systemy typu IaaS, w oparciu o wirtualizację i kontenery.
Zajmujemy się również devopsem z pełnym depolymentem softu na masową skalę (CI).

Tak więc, solidna inżynierska robota pod spodem, to również my. Nie tylko łady wygląd.
 


  • +
  • -
  • 3
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#35 White

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 472
Wszechobecny

  • Postów:384
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 08.09.2016 15:09

Wygląd jest kwestią gustu. Mnie strona wizualnie średnio się podoba. Ponad 2 lata nie działało mi HLTV, teraz o dziwo działa, więc chyba jest lepiej.


  • +
  • -
  • 0

#36 PrawdeWamPowiem

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:9
Offline

Napisano 08.09.2016 15:26

Czy możliwość testowania obowiązuje w każdej wersji gier oraz przy dowolnych parametrach? Jestem skłonny testować tą samą paczkę, którą mam na 1s1k



#37 Masterx

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:19
  • Imię:Jakub
Offline

Napisano 08.09.2016 15:37

Korzystam z Pukawki od ponad 5 miesięcy i mogę polecić z czystym sumieniem. Zdarzyła się tylko jedna przerwa techniczna podczas tego okresu. Support jest na bardzo wysokim poziomie, w każdej sytuacji pomagają. Tyle z mojej strony :) Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 0

#38 Pukawka.pl

    Pomocny

  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 33
Życzliwy

  • Postów:58
  • Imię:Pan Pukawka
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 08.09.2016 15:57

Czy możliwość testowania obowiązuje w każdej wersji gier oraz przy dowolnych parametrach? Jestem skłonny testować tą samą paczkę, którą mam na 1s1k

Tak. Dowolna oferta o dowolnych parametrach w ramach danej oferty: czyli np 32 sloty? Żaden problem.
Podaj proszę login konta na którym mamy założyć serwer, ofertę i parametry, na [email protected] z linkiem do tego postu.
Uwaga. Kluczową sprawą jest zastosowanie tego samego silnika. Stosowanie różnych wersji silnika do tych samych konfiguracji, odpowiada za 90% przypadków "na jednym hostingu działa, a na innym są crashe, albo nie działa".


  • +
  • -
  • 0
Pukawka.pl Jest marką firmy: Open Makers ul. Kościuszki 6 80-451 Gdańsk NIP: 957-067-53-95

#39 Master Yoga

    Support Team | Mocarz

  • Support Team

Reputacja: 136
Zaawansowany

  • Postów:275
  • Lokalizacja:Magistrala Adresowa
Offline

Napisano 08.09.2016 16:38

Dla autora tematu mam pewną radę: przetestuj usługi jednego jak i drugiego hostingu ( jeśli określony czas nie pozwolił Ci dokonać satysfakcjonujących pomiarów, napisz do nich. Na pewno przedłużą okres :) )

 

W temacie góruje typowe fanbojstwo.

Różni ludzie wypowiadają się różnie na temat danych hostingów.

Słyszałem już wiele pozytywów jak i negatywów zarówno dot. 1s1k jak i pukawki.

Osobiście i tak zapewne wybrałbym pukawkę. Nie traktuję tych hostingów jako ogromnej konkurencji. Z resztą nie widzę nawet znaczących różnic między nimi.

Faktem jest to, iż i pukawka i 1s1k to wiodące hostingi na polskim rynku.

Wygląd strony pukawki ? - oszałamiający, myślę, że żaden właściciel strony nie powstydziłby się takiej szaty graficznej.

To samo panel. Widząc pukawkę mam wrażenie pełnego profesjonalizmu, czego nie mogę powiedzieć o 1s1k.

Ktoś tu wspomniał, że pukawka goni konkurencję, a nie wyznacza nowe "trendy".

Nie zgodziłbym się z tą opinią. Raz, że Menadżer FTP jest o wiele bardziej funkcjonalny niż w przypadku 1s1k to konsola (pukawki) bije konsole 1s1k na głowę. W sumie można by okrzyknąć ją nawet wersją beta, ponieważ pozostawia ona wiele do życzenia.

Niestety albo "stety" nigdy nie miałem przyjemności korzystać z pomocy technicznej ( helpdesk'u ) jakiegokolwiek hostingu, więc na ten temat wypowiedzieć się nie mogę.

Kiedyś pukawka tłumaczyła rzekomą różnicę wydajności tłumacząc się, że jest to spowodowane różną konfiguracją serwerów czy różną "paczką HLDS" ( nie pamiętam już dokładnie ). W każdym razie pozwoliłem sobie to przetestować. Wyniki jedynie potwierdziły słowa pukawki ( nie jestem w stanie podać daty ani okresu w jakim w/w sytuacja miała miejsce ). Instalując czysty serwer na 1s1k mogliśmy bez problemu przeprowadzić "atak DDoS" czy też wpuścić fakebot'y. Przeprowadzając identyczne czynności na serwerze pukawki otrzymywaliśmy z marszu bana na pół godziny ( bodajże ), a boty automatycznego kick'a. Pukawka tłumaczyła, to tym, iż 1s1k oferuję czystą wersję HLDS, a nie tak jak oni z dodatkowymi zabezpieczeniami. I nie to, że 1s1k ich nie posiadał, po prostu zabezpieczać trzeba było serwer na własną rękę.

Aktualnie serwery 1s1k jak i pukawki są zabezpieczone w podobnym stopniu ( choć zagwarantować tego nie mogę ).

 

Jakby nie było... - 1s1k i pukawka to hostingi godne polecenia. Przy zwykłych paczka nie odczujesz pewnie różnicy. Wybór należy do ciebie.

 

Moje skromne zdanie na ten temat :)


  • +
  • -
  • 3

HTML ★ CSS ★ JAVASCRIPT ★ AJAX ★ JQUERY ★ PHP ★ C++ ★ PAWN ★ SQL ★ Objective-C++


MKW0tb8.pngMKW0tb8.pngMKW0tb8.png


#40 heniu1111

    Ja zjadłem ciastko ^^

  • Power User

Reputacja: 149
Zaawansowany

  • Postów:568
  • GG:
  • Imię:heniu
  • Lokalizacja:zapomniałem
Offline

Napisano 08.09.2016 17:58

A ja powiem tak lepiej mi działał serw na netshoot.pl niż na pukawce. Pukawka to dno , niech się nauczą przyjmować krytykę. 


 

Popieram ex0 i PrawdeWamPowiem 

 

 

 

 

 

 

Wygląd strony pukawki ? - oszałamiający, myślę, że żaden właściciel strony nie powstydziłby się takiej szaty graficznej.

 

Ale nie każdej osobie się on podoba. 

 

 

Dziękuje dobranoc. 


  • +
  • -
  • 0

Zawsze służę pomocą, pomogę na tyle ile jestem wstanie  :)

 

Poradnik do instalacji AmxBans: https://www.youtube....h?v=fYq5iKQhVIM

 

Link do lekkiej "modyfikacji" AmxBans: https://amxx.pl/topi...ndpost&p=733955

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych