Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Zombie Mod

Paczka ZM EXP by CSnajperzm exp, goldy, misje

zombie mod

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sniper Elite

    Master

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 176
Profesjonalista

  • Postów:981
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Skryptolandia
Offline

Napisano 04.12.2015 22:47

 

Wyskakuje error 

 

Nie będę cie uczyć kompilowania kodu, a tu akurat brakuje ci biblioteki zp50_core.inc w folderze include.

 

Nadal pisze, że Bron: Glock, a jest sam nóż. Bez menu wyboru i w ogóle.

 

Ponawiam pytanie wyżej na które nie dostałem odpowiedzi.

A z tymi misjami to jak jest? Jakieś cvary do połączenia bazy danych?

Nie ma żadnych danych sql do misji, współdzieli ona bazę z gunxomodem.

Co do reszty czytaj logi, w nich wszystko jest. Albo je tu wrzuć.


  • +
  • -
  • 0

Kontakt:

Steam: CSnajper

GG: 4394855

 

Na steam i GG pomagam wyłącznie odpłatnie.


#22 R3mixXx

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:69
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.12.2015 23:10

Snajper masz może steam?
Wiem że nie masz zamiaru mnie uczyć.
Wgrałem ten plik do komplikatora i error wyskoczył nie wiem dlaczego. Od czegoś trzeba zacząć tak? Ty umiesz bardzo dobrze a ja tak nie za bardzo.

#23 LulzSec.

    Nie, nie wiem, ani on nie wie, nie pomoge !

  • Użytkownik

Reputacja: 60
Pomocny

  • Postów:242
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 05.12.2015 13:09

Po wpisaniu /m bądz /misja: 

Ladowanie bazy danych, sprobuj za chwile

A wypełniłem dane do bazy danych mysql: Coś nie tak?

	mysqlx_host = register_cvar ("gxm_host", "csowicze.xaa.pl"); // The host from the db
	mysqlx_user = register_cvar ("gxm_user", "csowicze_zombie"); // The username from the db login
	mysqlx_pass = register_cvar ("gxm_pass", "haslo"); // The password from the db login
	mysqlx_db = register_cvar ("gxm_dbname", "csowicze_zombie"); // The database name

  • +
  • -
  • 0

- Only DD2 | Asysty ! b_350_20_F7FBFC_F7FBFC_000000_F7FBFC.png

- 4 Maps | Skiny | Asysty ! b_350_20_F7FBFC_F7FBFC_000000_F7FBFC.png

- Cod Mod 401 LvL ! b_350_20_F7FBFC_F7FBFC_000000_F7FBFC.png

 

Zapraszam na CSowicze.pl


#24 adidasikfull

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:53
Offline

Napisano 05.12.2015 20:41

nie wystakuje ci menu bo ie polaczyles gunxp z baza danych to samo bedziesz mial z misjami jak masz serwer na pukawce to tam kup baze za 3 zl i polacz


  • +
  • -
  • 0

#25 LulzSec.

    Nie, nie wiem, ani on nie wie, nie pomoge !

  • Użytkownik

Reputacja: 60
Pomocny

  • Postów:242
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 05.12.2015 21:47

nie wystakuje ci menu bo ie polaczyles gunxp z baza danych to samo bedziesz mial z misjami jak masz serwer na pukawce to tam kup baze za 3 zl i polacz

 

Podłączałem z bazą danych pukawki i też nie działa.


  • +
  • -
  • 0

- Only DD2 | Asysty ! b_350_20_F7FBFC_F7FBFC_000000_F7FBFC.png

- 4 Maps | Skiny | Asysty ! b_350_20_F7FBFC_F7FBFC_000000_F7FBFC.png

- Cod Mod 401 LvL ! b_350_20_F7FBFC_F7FBFC_000000_F7FBFC.png

 

Zapraszam na CSowicze.pl


#26 adidasikfull

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:53
Offline

Napisano 06.12.2015 13:17

znalazlem rozwiazanie problemu wystarczy wejsc w paczke "same .sama" i tam masz folder "plugins" wez plik gunxpmod.amxx i zamien go ze starym z folderu "plugins"     mi to dziala a jak nie to daj wycienk z konsoli


  • +
  • -
  • 0

#27 Sniper Elite

    Master

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 176
Profesjonalista

  • Postów:981
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Skryptolandia
Offline

Napisano 06.12.2015 14:38

WAŻNE INFO !
Zaktualizowałem paczkę modeli, dźwięków i spajtów na google dysku.
Jeżeli masz serwer na pukawka.pl użyj modułu mysql z amxx 1.8.2 (http://amxx.pl/topic...-linux-windows/). Nie wiem czemu ale na tym hostingu są problemy z bazą z modułem z amxx 1.8.3.
Jeżeli na serwerze występuje błąd segmentation fault na czas testów wyłączy wszystkie pluginy metamoda oprócz amxx (tj. dproto, voice transcoder etc.).
Od teraz pliki .sma będą do pobrania na moim GitHubie: https://github.com/C...m_exp_scripting
Proszę wszystkie pliki .sma lokalnie przekompilować gdyż pliki .amxx z paczki addons -bez .sma.rar mogą być nieaktualne!
 
Pozdrawiam :)

  • +
  • -
  • 1

Kontakt:

Steam: CSnajper

GG: 4394855

 

Na steam i GG pomagam wyłącznie odpłatnie.


#28 XXL

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 139
Zaawansowany

  • Postów:637
Offline

Napisano 07.12.2015 14:59

Snajper masz może steam?
Wiem że nie masz zamiaru mnie uczyć.
Wgrałem ten plik do komplikatora i error wyskoczył nie wiem dlaczego. Od czegoś trzeba zacząć tak? Ty umiesz bardzo dobrze a ja tak nie za bardzo.

 

Człowieku ty musisz kompliować lokalnie.. Jak nie wiesz co to jest to wpisz w google lub załóż temat, nikt tu nie będzie ci tłumaczył 


  • +
  • -
  • 0

#29 SecretARczi

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: -5
Nowy

  • Postów:84
  • GG:
  • Imię:Arek
Offline

Napisano 09.12.2015 09:24

Haha Snajper udostepniaj paczke ktora ma bledy wiecej serwerow z bledami wiecej osob do mnie przyjdzie a przy okazji kazdy plugin mam od nowa tworzony bo twoja sypaly tysiacami bledow 1 log z dnia wazy 20 MB ciekawe nieprawdasz.

Powiedz tez im ze masz dodane w 3 plikach sma  key croling moze nawet nie zauwaza ktos bedzie mial Uprawnienia HeadAdmina co jakis czas zmojej strony to tyle.


  • +
  • -
  • 0

|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [COD 350] *UNIKAT*KLANY*SKINY*BALANS*

 

145.239.237.109:27090

 


#30 Sniper Elite

    Master

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 176
Profesjonalista

  • Postów:981
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Skryptolandia
Offline

Napisano 09.12.2015 13:40

*
Popularny

Haha Snajper udostepniaj paczke ktora ma bledy wiecej serwerow z bledami wiecej osob do mnie przyjdzie a przy okazji kazdy plugin mam od nowa tworzony bo twoja sypaly tysiacami bledow 1 log z dnia wazy 20 MB ciekawe nieprawdasz.

Powiedz tez im ze masz dodane w 3 plikach sma  key croling moze nawet nie zauwaza ktos bedzie mial Uprawnienia HeadAdmina co jakis czas zmojej strony to tyle.

Fakt, są błędy, ale zaśmiecają tylko logi i nie wpływają na rozgrywkę.

Jeżeli ktoś jest na tyle ogarnięty w amxx to sobie je naprawi, ja zakończyłem zabawę z amxx, a paczka na dysku mi się kurzy. Nie mam już ochoty naprawiać błędów, które są widoczne w error logach, a nie widać ich na serwerze. Poza tym dostałem informacje od kilku osób, że sprzedajesz paczkę, a to zwykła kradzież praw autorskich. Nie będę wspominał, że zmieniłeś nazwę oryginalnego autora po edycji 2-3 plików :) Wiem na jakiej licencji jest rozpowszechniany kod amxx, a podszywanie się pod nie swoją pracę jest złamaniem tych praw. Poza tym twoje umiejętności programowania są na poziomie syryjskiego uchodźcy.

Gardzę tobą i osobami twojego pokroju.


  • +
  • -
  • 7

Kontakt:

Steam: CSnajper

GG: 4394855

 

Na steam i GG pomagam wyłącznie odpłatnie.


#31 adidasikfull

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:53
Offline

Napisano 09.12.2015 13:56

Haha Snajper udostepniaj paczke ktora ma bledy wiecej serwerow z bledami wiecej osob do mnie przyjdzie a przy okazji kazdy plugin mam od nowa tworzony bo twoja sypaly tysiacami bledow 1 log z dnia wazy 20 MB ciekawe nieprawdasz.

Powiedz tez im ze masz dodane w 3 plikach sma  key croling moze nawet nie zauwaza ktos bedzie mial Uprawnienia HeadAdmina co jakis czas zmojej strony to tyle.

Paczka działa w 100% tylko trzeba się bawić z naprawianiem błędów u mnie ta paczka działa to ty jesteś poprostu zerem ze ukradłeś  jedna z najlepszych paczke w polsce i sb ją poprostu przywłaszczyłeś dla zysku


  • +
  • -
  • 1

#32 R3mixXx

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:69
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 09.12.2015 16:59

Jak zresetować lvl ?

bo wiem jak dać :P a reset lvl ? jak ?



#33 adidasikfull

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:53
Offline

Napisano 09.12.2015 18:45

Jak zresetować lvl ?

bo wiem jak dać :P a reset lvl ? jak ?

sa 2 mozliwosci 

 

1. zrobic nowa baze danych

2. uzunac pliki z folderu cstrike/addons/amxmodmenu/data/vault usunac all pliki


  • +
  • -
  • 0

#34 Sniper Elite

    Master

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 176
Profesjonalista

  • Postów:981
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Skryptolandia
Offline

Napisano 09.12.2015 19:05

Jak zresetować lvl ?

bo wiem jak dać :P a reset lvl ? jak ?

Nie usuniesz leveli usuwając plik nvault.

Musisz zalogować się do phpmyadmin, wejść do bazy danych -> zakładka SQL i wykonaj zapytanie:

TRUNCATE TABLE `zm_expp`

  • +
  • -
  • 0

Kontakt:

Steam: CSnajper

GG: 4394855

 

Na steam i GG pomagam wyłącznie odpłatnie.


#35 CzilajT

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:10
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Siedlce
Offline

Napisano 10.12.2015 00:18

Haha Snajper udostepniaj paczke ktora ma bledy wiecej serwerow z bledami wiecej osob do mnie przyjdzie a przy okazji kazdy plugin mam od nowa tworzony bo twoja sypaly tysiacami bledow 1 log z dnia wazy 20 MB ciekawe nieprawdasz.

Powiedz tez im ze masz dodane w 3 plikach sma  key croling moze nawet nie zauwaza ktos bedzie mial Uprawnienia HeadAdmina co jakis czas zmojej strony to tyle.

 

Niech udostępnia i nie pozwala aby ktoś taki jak ty przywłaszczał sobie czyjąś prace nie przyznawszy się do tego,że naprawdę ty tego nie napisałeś i "zakrywać" się "argumentami" wyciągniętymi z d*py które nie mają najmniejszego sensu,co ma zaśmiecanie logów do przywłaszczania sobie czyjejś pracy? Po swoim wymyślonym "poprawianiu" bo jestem w 100% pewny,że za wiele nie zmieniłeś,piszesz,że paczke ty zrobiłeś mimo iż nawet napisanie misji na zombiaka zajęło by ci rok bo musiałbyś pochłonać wiedzę podstawową o programowaniu której nie posiadasz.

Szkoda wielka,że połowa ludzi z tego serwera przeszła na nowy serwer z powodu twojej osoby po tym jak się dowiedzieli nieco o twojej osobie i jak nam "groziłeś" niczym mały chłopiec ;)


  • +
  • -
  • 2

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


#36 KdN_DiM

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:32
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Stolica
Offline

Napisano 22.12.2015 17:24

Jak zmienić nazwę sklepu humana i zm

Szukałem w sma lecz nie mogę znaleść tego pliku ;(

 

I jak usunąć reklamę na say



#37 adidasikfull

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:53
Offline

Napisano 22.12.2015 21:01

 
public info_snajper()
{
client_print(0, print_chat, "Zapraszamy na forum CsFifka.pl");
new num = random_num(60,600);
set_task(float(num), "info_snajper");
}
 
 
Zmien nazwe forum 

  • +
  • -
  • 0

#38 Sniper Elite

    Master

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 176
Profesjonalista

  • Postów:981
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Skryptolandia
Offline

Napisano 23.12.2015 10:17

Ja to usuwałem, pobierz sma z gita i skompiluj je.


  • +
  • -
  • 0

Kontakt:

Steam: CSnajper

GG: 4394855

 

Na steam i GG pomagam wyłącznie odpłatnie.


#39 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 23.12.2015 10:42

Haha Snajper udostepniaj paczke ktora ma bledy wiecej serwerow z bledami wiecej osob do mnie przyjdzie a przy okazji kazdy plugin mam od nowa tworzony bo twoja sypaly tysiacami bledow 1 log z dnia wazy 20 MB ciekawe nieprawdasz.
Powiedz tez im ze masz dodane w 3 plikach sma key croling moze nawet nie zauwaza ktos bedzie mial Uprawnienia HeadAdmina co jakis czas zmojej strony to tyle.


Zakupione pliki w celach uzytkowych nie daja ci praw do ich dalszej eksploatacji w celach zarobkowych. To o czym piszesz to nic innego jak drobna poprawka oparta na plikach snipera, i nie mozesz jej sprzedawac. Szkoda, ze nie trafiles jeszcze na mnie przy kupnie jakiegos pluginu bo gdyby sutuacja sie powtorzyla to z cala pewnoscia spotkalibysmy sie w sadzie. Rodzice zaplacili by kare grzywny za kradziez praw autorskich to bys sie nauczyl.
  • +
  • -
  • 0

b35020692_qesnxqa.png


#40 plx211

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 231
Wszechwidzący

  • Postów:397
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 23.12.2015 12:45

 

Haha Snajper udostepniaj paczke ktora ma bledy wiecej serwerow z bledami wiecej osob do mnie przyjdzie a przy okazji kazdy plugin mam od nowa tworzony bo twoja sypaly tysiacami bledow 1 log z dnia wazy 20 MB ciekawe nieprawdasz.
Powiedz tez im ze masz dodane w 3 plikach sma key croling moze nawet nie zauwaza ktos bedzie mial Uprawnienia HeadAdmina co jakis czas zmojej strony to tyle.


Zakupione pliki w celach uzytkowych nie daja ci praw do ich dalszej eksploatacji w celach zarobkowych. To o czym piszesz to nic innego jak drobna poprawka oparta na plikach snipera, i nie mozesz jej sprzedawac. Szkoda, ze nie trafiles jeszcze na mnie przy kupnie jakiegos pluginu bo gdyby sutuacja sie powtorzyla to z cala pewnoscia spotkalibysmy sie w sadzie. Rodzice zaplacili by kare grzywny za kradziez praw autorskich to bys sie nauczyl.

 

 

Pozwolę sobie sprecyzować :)

Amxmodx jest oparty na licencji GPLv2 ( http://www.amxmodx.o...dix/license.htm), a to oznacza:

Możesz kopiować i rozprowadzać w dowolnych mediach wierne kopie kodu źródłowego Programu w otrzymanej formie pod warunkiem, że w widoczny sposób i  odpowiednio podasz na każdej kopii właściwą informację o prawie autorskim i zrzeczenie się uprawnień z tytułu gwarancji; wszelkie napisy informacyjne na temat Licencji i faktu nieudzielania gwarancji musisz chronić przed uszkodzeniem, zaś wszystkim innym odbiorcom Programu musisz wraz z Programem wręczać egzemplarz niniejszej Licencji.

Możesz pobierać opłatę za fizyczną czynność przekazania kopii i według własnej decyzji możesz za opłatą proponować ochronę gwarancyjną. 

Kod można udostępniać do woli, a opłatę można pobierać jedynie za rozprzestrzenianie binarki i gwarantowanie wsparcia do niej.

W każdym przypadku redystrybucji przez ciebie Programu (albo opartej na nim pracy), odbiorca automatycznie otrzymuje od pierwotnego licencjodawcy licencję na kopiowanie, rozpowszechnianie i modyfikowanie Programu na niniejszych zasadach i warunkach. Na korzystanie przez odbiorcę z udzielonych w niniejszej Licencji praw nie możesz narzucać już dalszych ograniczeń. Nie jesteś stroną odpowiedzialną za kontrolę przestrzegania Licencji przez osoby trzecie. 

Każdy program/plugin/skrypt/itd. korzystający z danego oprogramowania na tej licencji, musi być udostępniony na takiej samej licencji (w skrócie oznacza to że GPLv2 jest licencjią wirusową), a skoro amxmodx (i jego natywy) jest na owej licencji oznacza to że wszystkie pluginy do niego są także na takowej ;)

Możesz kopiować i rozprowadzać Program (lub opartą na nim pracę - zgodnie z pkt.2 w kodzie wynikowym lub w formie wykonywalnej w myśl postanowień pkt.1 i 2 powyżej, pod warunkiem zrealizowania również poniższych wymogów:

a.
    Musisz dołączyć do niego odpowiadający mu, kompletny i możliwy do odczytania przez urządzenia cyfrowe kod źródłowy, który musi być rozpowszechniany na warunkach pkt.1 i 2 powyżej i na nośniku zwyczajowo używanym dla wzajemnej wymiany oprogramowania;
...

chyba nie muszę tego komentować :)

 

 

więcej na http://gnu.org.pl/te...cencja-gnu.html


Użytkownik plx211 edytował ten post 23.12.2015 12:46

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zombie mod

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych