a jak dam na hosta to juz nigdy w zyciu nie wejdzie ?;>
Jak działa ten ban na host?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 30.09.2009 16:59
Napisano 30.09.2009 17:01
Napisano 30.09.2009 17:02
Napisano 30.09.2009 17:04

IP: ts3.cserwerek.pl
Napisano 30.09.2009 17:04
Napisano 30.09.2009 17:04
Widzę, że jesteś bardzo zdolny - nie ma takiego czegoś jak ban na neo na forum.Musisz dac bana na neo.
Napisano 30.09.2009 17:13
Ja to wiemApropo bana, dajesz bana na konto. Aby gracz mógł dalej pisać musi zrobić sobie drugie konto.
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych