Witam.
Mam pytanko odnośnie OneForward'u.
Otóż mam malutki problem z jego stworzeniem itp.
Niestety MultiForward mi się nie przyda a operację na nim są dla mnie łatwiejsze niż na Forwardzie przeznaczonym dla jednego pluginu.
Czy takie tworzenie i wywolanie Forwardu ( one ) jest poprawne ?
public plugin_init()
amxx = CreateOneForward(find_plugin_byfile("nazwa.amxx",1), "funkcja");
}
public wywolaj(id){
new nGM
ExecuteForward(amxx, ngm, id);
}
a wywolywana funkcja wygłądała by tak :
public funkcja(id){
// code
}
Teraz pytanie czy muszę dodawać w createoneforward fp_cell jak 3 parametr czy styknie tak jak zrobiłem czy musi być
CreateOneForward(find_plugin_byfile("nazwa.amxx",1), "funkcja", FP_CELL); ??
Czy trzeba to robić jako natyw za pomocą register_natives() ?


Dodatki SourceMod














