witam wam proszę was żebyście wgrali wytrzymałość perku dziękuje pozdrawiam ja nie mogę wgrać ;/
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
2 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 07.06.2015 22:28
Zapraszamy ![]()
Oraz do rejestracji na www.cs-brodnica.pl
#2
Napisano 08.06.2015 23:26
REF
Zapraszamy ![]()
Oraz do rejestracji na www.cs-brodnica.pl
#3
Napisano 09.06.2015 12:37 Najlepsza odpowiedź
REF
Załączone pliki
Pomagam z klasami/perkami/silnikiem COD
Kontakt:
wwwk.9@o2.pl
PW
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: silnik
Silnik
Modyfikacja silnika pod klasy zależne od drużyny.Napisany przez Arki, 21.02.2025 |
|
|
|||
Silnik
Dodanie frakcji do klas od poziomuNapisany przez Lakrouss, 28.01.2025 |
|
|
|||
Silnik
[Kondycja] po zmianie broni kondycja jest ustawiona a biega powoliNapisany przez One ShooT, 10.02.2023 |
|
|
|||
Silnik
Prośba o edytacje silnika DoświadczenieNapisany przez One ShooT, 05.02.2023 |
|
|
|||
![]() |
Silnik
proźba o dodanie expa za fragasilnik Napisany przez Anonimowy09, 20.01.2023 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod





QTM_CodMod.amxx









