
Problem że nie znam zbytnio (no coś znam
Dam pomógł.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 12.09.2009 13:37

Napisano 12.09.2009 13:56
Napisano 12.09.2009 14:03
<!-- KOD serwerów -->
<table width="100%" class="forumline" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center">
<tr>
<tr>
<td>
<table border="0" cellspacing="1" width="100%" align="center">
<tbody>
<tr>
<th class="thCornerL" colspan="9" height="25" nowrap="nowrap" align="center">Serwery Counter-Strike 1.6</th>
</tr></td>
<tr>
<font size="+1"> <td class="row2" align="center" width="200">[b]Nazwa serwera[/b]</td>
<td class="row2" align="center" width="200">[b]IP[/b]</td>
<td class="row2" align="center" width="100">[b]Rodzaj[/b]</td>
<td class="row2" align="center" width="80">[b]Sponsor[/b]</td>
<td class="row2" align="center" width="60">[b]Sloty[/b]</td>
<td class="row2" align="center" width="15">[b] HLSW [/b]</td>
</tr>
<tr><td class="row1" align="center"><font color="orange">www.Amxx.pl</font></td>
<td class="row1" align="center"><font color="red">127.0.0.1:27015</font></td>
<td class="row1" align="center"><font color="green">[b][Steam][/b]</font></td>
<td class="row1" align="center">[url="http://amxx.pl/"]Amxx.pl[/url]</td>
<td class="row1" align="center">21</td>
<td class="row1" align="center">[url="hlsw://127.0.01:27015"][img]http://cserwerek.pl/img/hlsw.gif[/img][/url]</td>
</td></tr>
</font>
</tbody>
</tbody>
</table>
</table>
</div>
</div></span></td>
</tr>
</table>
</div>
<!-- Kod Sponsorów -->
<div id="hmZ" style="POSITION: relative">
<table class="forumline" align="center" border="0" cellpadding="2" cellspacing="1" width="100%">
<tbody>
<tr>
<th class="thCornerL" title="Ukryj" height="25">Reklama</th>
</tr>
<table width="100%" class="forumline" cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" align="center">
<tr><td class="row2" align="center">Banner</td>
<td class="row2" align="center">Treść</td></tr>
<tr><td class="row2" align="center">Kod Bannera</td>
<td class="row2" align="center">BlaBlaBla</td></tr>
</tbody>
</table>

IP: ts3.cserwerek.pl
Napisano 12.09.2009 14:33
banner mam i to nawet w podpisie ;>chodzi ci o bannerek ?
wchodzisz tu: http://www.gametracker.com/, zakładasz konto, dodajesz serwer i masz
Napisano 12.09.2009 14:47
Napisano 12.09.2009 15:03
<tr><td class="row2" align="center">Kod Bannera</td> <td class="row2" align="center">BlaBlaBla</td></tr>na
<tr><td class="row2" align="center">[url="http://www.gametracker.com/server_info/IP:PORT/"][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/IP:PORT/b_560x95.png[/img][/url]</td> <td class="row2" align="center">Serwer 1</td></tr>

IP: ts3.cserwerek.pl
Napisano 12.09.2009 15:43
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych