Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

VIP Generator


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Spectre

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:62
  • Lokalizacja:hjgkjhg
Offline

Napisano 01.03.2015 18:54

Jak dodać w tym generatorze aby dostawało się po 2 granaty zamiast po 1?




 


#22 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 08.03.2015 17:37

 

U mnie jest taki błąd, że co mapę lub co jakiś czas przydziela vipa randomowej osobie na okres jednej mapy lub do reconecta (nie jestem pewien). Oraz po wpisaniu /vips wyświetla czasami podwójcie vipów

 

Sprawdź proszę czy inne pluginy nie kolidują z vipem

 

Szczerze, to nie mam żadnych innych pluginów które mogłyby kolidować. Jedynie spadochron, mam na flagę m. Wyłączyłem na jeden dzień ten spadochron, ale nie wiem czy to po prostu nie dało żadnego efektu czy pomogło gdyż ten problem jest na prawdę ciężki do wychwycenia :/

 

Dałem screen jak to wygląda. Ten cały typek "odbyt" nie powinien mieć vipa i nie ma przydzielonych też żadnych flag.

Załączone miniatury

  • 2015-03-08_00001.jpg

  • +
  • -
  • 0

#23 Marshall

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:11
  • Lokalizacja:SZN
Offline

Napisano 16.03.2015 15:37

Dalej występuje problem z menu broni, czyli go po prostu nie ma.


  • +
  • -
  • 1

#24 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 06.04.2015 18:57

Przypomnę o nierozwiązanym problemie: http://amxx.pl/topic...e-2#entry691856

 

Po za tym odkryłem jeszcze jeden błąd (chyba że jest to po prostu ograniczenie silnika HLDS)

Gdy z vipa dostanę drugi pistolet (czyli posiadam np. USP + deagle) to nie da się dokupić amunicji do pistoletów. Dopiero gdy wyrzucę jeden z pistoletów wtedy można uzupełnić amunicję.


  • +
  • -
  • 0

#25 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 06.04.2015 21:14


Gdy z vipa dostanę drugi pistolet (czyli posiadam np. USP + deagle) to nie da się dokupić amunicji do pistoletów. Dopiero gdy wyrzucę jeden z pistoletów wtedy można uzupełnić amunicję.

 

Ograniczenie silnika, ale chyba do ominięcia. Być może wystarczy złapać próbę kupna amunicji i ją wymusić. Ewentualnie ustalić na broniach nieskończoną liczbę bpammo i ręcznie ją usuwać (i zwracać kasę) gdy wartość zostanie przekroczona, bo dzieje się tak tylko gdy do jednej broni mamy już full ammo. Tak samo zresztą jest dla niektórych primary.


  • +
  • -
  • 2

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#26 _leo___

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:64
Offline

Napisano 18.04.2015 23:59

Nie wiem czy problem z dodawaniem darmowego vipa został rozwiązany ale tu znajduje się rozwiązanie http://amxx.pl/topic...enerator/page-2



#27 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Autor tematu
  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 983
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 20.04.2015 20:11

Ok sprawdzimy to


  • +
  • -
  • 1

#28 SOS

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:87
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Bielsko
Offline

Napisano 28.07.2015 23:51

Ja proponuję dodać.

Darmowy VIP. I gdy to zaznaczyć możemy wybrać od której do której godziny będzie darmowy.

Dodać podmiane noża. Podobne do podmiany skina postaci. A bardzo by to ułatwiło i ulepszyć vip. Także by można było o ile ma się zwiększyć dmg z kosy (podmienionego modelu) o dane dmg np 10. Lub jakiś procent np 3%.


Dodanie możliwości odgrywanej muzyczki dla vip przy wejściu. Podajemy ścieżkę i przy wejściu vip. Ustawiamy czy tylko vip czy cały serwer ma słyszeć muzykę. Np tylko dla vip Elo ziom. A dla serwera Wbił Vipek.


Też bardziej zawansowany pomysł. Dodanie opcji menu skina (dla noża u postaci) gdy to zaznaczymy to ustalamy daną ilość skinow do podmiany. Np 3. To wtedy gdy wpiszemy /skin. Wyskakuje nam menu z 3 opcjami. Np 1.Łom / 2. Kastet / 3. Pięści. A pod ostatnią cyfrą lub 1. Zawsze 1. Skin podstawowy.


Co wy na to ?
  • +
  • -
  • 0

b_350_20_000000_000000_FFFFFF_000000.png  IP Serwera: 91.196.51.28:27018

 

b_350_20_000000_000000_FFFFFF_000000.png  IP Serwera: 91.224.117.55:27075





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych