Siemanko,
ostatnio nabyłem serwer CS:GO na 1s1k.pl i mam dziwny problem. Otóż chciałem sobie zmienić wartości niektórych cvarów, więc wpisuję je do autoexec.cfg, lecz nie dało to żadnych rezultatów. To samo zrobiłem w server.cfg(dodam, iż mam tam jedynie dwa cvary od bannerów....) no i oczywiście efektów żadnych. Chciałem zmienić sobie takie cvary, jak chociażby sv_tags. Jak więc mam sobie z tym poradzić?
Drugą sprawą jest to, że zakładka serwerów wyświetla niepoprawnie ilość graczy na serwerze. Kiedy serwer stoi pusty poprawnie pokazuje 0/22, jednak kiedy wbiję na serwer, dołączają też boty, przez które nie pokazuje 1/22, czy też z uwzględnieniem botów 4/22. lecz 0/19.... co poradzić?
Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi i pozdrawiam


 Forum
 
Forum
 Użytkownicy
 
Użytkownicy
 Kalendarz
 
Kalendarz
 Dodatki SourceMod
 
Dodatki SourceMod



 
	 
	
	
![[GO] Serwer nie łyka cvarów/niewłaściwe wyświetlanie ilości graczy: post #1](https://amxx.pl/public/style_images/tctc91_luminous/icon_share.png) 
					










 
  
		 
		 
		 
		