Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

Call of Duty: Modern Warfare Dominacja by LosT. - Dyskusja Ogólna

cod nowy

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 12.10.2014 17:28

*
Popularny

Zawieszone z racji kończenia prac nad Advanced Warfare !

 

Spoiler

  • +
  • -
  • 14

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#2 D0miNick

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:42
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Iława
Offline

Napisano 12.10.2014 17:33

:P Powiem tyle no to zapowiada sie bd ciekawie CoD bedzie mial o wielee bd wspolnego do csa z tym modem


  • +
  • -
  • 0

Może mało się znam ale nieraz mogę mieć rację

 


#3 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 12.10.2014 17:36

Plus plus i jeszcze raz plus.

 

 

No po prostu suuuper.

 

Uwielbiam nowości, a to po prostu jest wspaniałe.

 

Projekt rozwijać, jakby co to pytać :D


  • +
  • -
  • 0

#4 MAGNET

    SourceLearned ;)

  • Moderator

Reputacja: 661
Wszechmogący

  • Postów:1 535
  • GG:
  • Imię:Olek
  • Lokalizacja:Dalekoo
Offline

Napisano 12.10.2014 19:16

Jak chcesz wiedzieć co by się przydało zmienić to udostępnij wersję do wytestowania i wtedy będzie można ocenić czy jest coś wartego modyfikacji.


  • +
  • -
  • 0

#5 ex0

    Wolny strzelec.

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 12.10.2014 19:25

Jak chcesz wiedzieć co by się przydało zmienić to udostępnij wersję do wytestowania i wtedy będzie można ocenić czy jest coś wartego modyfikacji.

Jak się uda i uzyskam zgodę administracji, jako iż to w żadnym stopniu reklama nie będzie, to zamieszczę IP do serwera testowego żeby można było "dogłębnie" zobaczyć serwer i sprawdzić.

Sprawdzałem na chwilę obecną z 8 osobami, co sypło poprawiałem, ale prawdziwy test będzie przy pełnym serwerze, wtedy zobaczy się czy jest stabilna :)

W któryś wieczór by się usiadło i sprawdziło tak w kilkanaście osób. 


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#6 Rellik #

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:148
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Random
Offline

Napisano 12.10.2014 20:03

Możesz się obrażać albo nie, połowę z tego widziałem b. dawno temu na jakimś serwerze, było wszystko idealnie tak jak tu u ciebie, nie które modele tylko zmienione. Kolega mnie zaprosił na ten serwer i bardzo miło się na nim grało. :) I wszystko przypominało COD :)


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_1A1A1A_1A1A1A_ADADAD_1A1A1A.png

b_350_20_1A1A1A_1A1A1A_ADADAD_1A1A1A.png
Nie jestem zaawansowany w dziedzinie AMXMOD-X.
Staram się pomóc na tyle ile potrafię.

Piszę poprawnie po POLSKU.

Psychopaci.Eu


#7 ex0

    Wolny strzelec.

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 12.10.2014 20:16

Możesz się obrażać albo nie, połowę z tego widziałem b. dawno temu na jakimś serwerze, było wszystko idealnie tak jak tu u ciebie, nie które modele tylko zmienione. Kolega mnie zaprosił na ten serwer i bardzo miło się na nim grało. :) I wszystko przypominało COD :)

Skoro tak to poproszę nazwę gdzie to było ? :), oczywiście coś istniejącego :)
Bo jeśli idziemy w "walkę słowną" to ja Ci powiem, ze mam peta dinozaura i sobie na nim jeżdżę tak w tym CoD'zie i strzelam pokemonami :)


// Ponadto questy nie tak dawno (bo kilka miesięcy temu Golden mi udostępnił, były edytowane przeze mnie więc już tutaj się nie pokrywa. 

Sklep robiłem na Bazie Mietka i MisieQ'a i dodałem swoje też tam, zresztą co było widać na forum jak pytałem o funkcję.
Klany do teraz z GoQ'iem (za co serdecznie mu dziękuję) są poprawiane. 
Wątpię tak samo, że ktoś miał ten sam HUD oraz modele, gdyż modele tych ludzików (CT i TT, nie VIP) są świeże sprzed maksymalnie 6 msc ściągnięte z zagranicy (znajomy od jakiegoś swojego kolegi skryptera załatwiał, mam wiele innych modeli jakby ktoś potrzebował właśnie od niego, to pisać :P) a broni są dostępne bodajże od 2013? Bynajmniej ja pierwszy raz je tu na forum wrzuciłem. Jako całą paczkę MW2 modeli . 

Kolejna sprawa to system flag,  gdzie Twój mistrz go dopatrzył jak na Amxx go nie ma? 
Nie pisze, że go w ogóle nie da się dostać, ale czysta ciekawość bo jego bardzo łatwo znaleźć tylko edytować odpowiednio trzeba. 

Frakcje rozumiem i klasy tak samo łącznie z ilością miał prawda? :)
Grafikę, opisy, menu. Co tam że sam to robiłem, ale ktoś już to miał .

Skoro sugerujesz, że coś zerżnąłem to uzasadnij i podaj konkretne źródło, bo człowiek zap****nicza, żeby coś zrobić porządnego, chce się podzielić z ludźmi, to krytykują że skądś bezczelnie zerżnięte... 

Opisy klas tak samo, to pomagał mi Magnet niedawno i rozumiem też to gdzieś było?
Mapa w/w jest z końca 2013... Znajduje się na 3 forach z których korzystałem do map, więc b.dawno to dla mnie kilka lat, więc automatycznie to niemożliwe. 

To że zauważyłeś u kogoś model VIP'a (bo to bardzo możliwe) czy model gracza, nie oznacza że coś jest zerżnięte. 
Na wszystko co nie jest mojego autorstwa mam "licencję" bo ktoś kto mi to "dał / udostępnił" wiedział po co to chcę, a na modele jest licencja ogólna :) 

Więc czekam na uzasadnienie z Twojej strony, bo zabolało mnie to co napisałeś :) 
 


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#8 ex0

    Wolny strzelec.

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 12.10.2014 20:25

Poza tymi misjami (chyba) to nie ma nic nowego. Po prostu inaczej ubrałeś w słowa to, co jest już ogólnodostępne i pozmieniałeś opisy na jakieś bardziej hajtowe.

 

W temacie nie chcę widzieć żadnego adresu IP serwera.

Ciężko zrobić coś nowego, jak wszystko już jest. 

Powiedzmy jak to uważasz "zmodyfikowany odgrzewany kotlet" bo pewnie do tego dążysz. 
Tutaj jest coś, czego nie ma nigdzie, oraz nie ma tego nigdzie za darmo, a ja planuję tak wypuścić tę paczkę. 
Wszystko jest dopracowane na tyle ile się da prócz optymalizacji pełnej tego, ponieważ no przepraszam, w tym dobry nie jestem, ale znajdę parę osób co mi to przejrzą jeśli będzie to potrzebne. 
Bugi, błędy, pierdoły wyeliminowałem, a co nowego się da to wdrażam tylko z rozumem. 


@ Jak dla mnie po prostu próbujesz się doczepić, że nic nowego. Okej rozumiem Cie, ale pokaż mi którąkolwiek paczkę która jest chociaż w połowie tak kompletna i dopracowana?
A jak wspomniałem to ciągle beta, przed testem ogólnym przy 20+ graczach nie wypuszczę, żeby nie wyszło, że coś strasznie sypie ... 
Szukacie dziury w całym, a potem się dziwicie, że jak ktoś coś fajnego zrobi to od razu chce za to $$ :(


sharkowy (12.10.2014 20:29):
Do niczego nie dążę, stwierdzam suche fakty.

  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#9 ex0

    Wolny strzelec.

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 12.10.2014 21:19

 


Jak dla mnie po prostu próbujesz się doczepić, że nic nowego.

 

Przeczytaj jeszcze raz moją notkę.

 

 

 


Okej rozumiem Cie, ale pokaż mi którąkolwiek paczkę która jest chociaż w połowie tak kompletna i dopracowana?

 

Okej, ale najpierw pokaż swoją.

 

 

 


Szukacie dziury w całym, a potem się dziwicie, że jak ktoś coś fajnego zrobi to od razu chce za to $$ :(

 

Na forum mamy dużo fajnych rzeczy, za które autorzy nie wzięli ani grosza.

 

Jednym słowem, dyskusja prowadząca do niczego. Zaśmieca temat, a nie jest to temat na rozmowę o tym, tylko informacje dot. w/w projektu... 
Także prosiłbym o ukrycie postów w/w. 


sharkowy (13.10.2014 10:23):
Nie ma potrzeby ukrywania tych postów.

  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#10 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 13.10.2014 13:05

Podoba mi się można gdzieś zagrać na tym :D ?


  • +
  • -
  • 1

#11 ex0

    Wolny strzelec.

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 13.10.2014 15:33

Podoba mi się można gdzieś zagrać na tym :D ?

 

Chciałem udostępnić na dniach właśnie serwer przygotowany i skonfigurowany pod ten typ moda do gry, umówić się na jeden wieczór i potestować dużą grupą, dla mnie to byłoby dobre bo wiedziałbym co ewentualnie sypnie, co poprawić, a dla ludzi fajne bo by zobaczyli coś "nowego" i wyrazili swoją opinię, ale dostałem wyżej zakaz od wszech nam panującego rekiniastego, na wrzucenie tutaj IP do serwera czysto testowego .. :(


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#12 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 13.10.2014 15:45

Poproszę o IP prywatnymi kanałami ;)


  • +
  • -
  • 0

#13 Arbitralny

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:124
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 13.10.2014 17:05

Mi również możesz wysłać ip :D


  • +
  • -
  • 0

#14 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 13.10.2014 17:56


Szukacie dziury w całym, a potem się dziwicie, że jak ktoś coś fajnego zrobi to od razu chce za to $$

 

Nie bądź taki hop do przodu bo Ci się pępek rozwiąże. 

Wyrażamy Swoją opinie. Mam to samo zdanie co szark. Tylko że ja bym to nazwał "Ciekawie wykonany zlepek wszystkiego". Tyle

I zacznij przyjmować krytykę gdyż. "Kariery" nie zrobisz wymądrzając się i pokazując jaki to podobno dobry jesteś.


  • +
  • -
  • 0

#15 ex0

    Wolny strzelec.

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 13.10.2014 18:32

 


Szukacie dziury w całym, a potem się dziwicie, że jak ktoś coś fajnego zrobi to od razu chce za to $$

 

Nie bądź taki hop do przodu bo Ci się pępek rozwiąże. 

Wyrażamy Swoją opinie. Mam to samo zdanie co szark. Tylko że ja bym to nazwał "Ciekawie wykonany zlepek wszystkiego". Tyle

I zacznij przyjmować krytykę gdyż. "Kariery" nie zrobisz wymądrzając się i pokazując jaki to podobno dobry jesteś.

 

A Ty znów i swoje wywody. 
Dziękuję za podłączenie postu. 

Baj de łej, kariery nie mam zamiaru robić bo rozwijam się w innym kierunku, to traktuje jako jedno z kilku hobby. 
Natomiast co do krytki, konstruktywna jest dobra, ale wyrażanie się bez odpowiedniej argumentacji, napisanie dwóch słów to jest zwykła polska zawiść, już lepiej nie pisać nic niż wyrażać opinie "fajne, podoba mi się" "nie fajne wyjdź" bo to nic nie wnosi do tematu, nie pomaga w "modyfikacji" tego czegoś, oraz "udoskonaleniu" tego czegoś pod kątem użytkowników. 

Jeśli ktoś by mi zarzucił, że coś jest zbyt dobre, coś można zmienić, to ja rozumiem i wtedy wiem gdzie szukać rozwiązania, a takie posty "zlepek" "widziałem" "fajne" sam przyznaj, nawet krytyką tego nazwać nie można bo nie jest uargumentowana .... 

Na tyle co w tym siedzę, to sobie radzę, także docinki dla siebie :)

@ Wiktor - cisza. Został Ci jeden dzień :D, ponadto Ty się lenisz całe życie :| 


dasiek (13.10.2014 18:53):
Akurat to nikogo nie obchodzi gdzie masz zamiar zrobić karierę. Polecam powiększyć Sobie to co napisałem, dostrzeżesz tam słowo kariera w cudzysłowie. Myślę że odpowiednie wnioski sobie wyciągniesz.

  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#16 wiwi249

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 150
Profesjonalista

  • Postów:440
  • GG:
  • Imię:Wiktor
  • Lokalizacja:Tarnobrzeg
Offline

Napisano 13.10.2014 19:24

O mnie już w tym projekcie nie wspomnisz? -.-


  • +
  • -
  • 1

Wykonuję strony internetowe, zlecenia AMXX i HLDS - w tym pisanie pluginów, ogarnianie serwerów, edycja i tworzenie modeli.

Potrzebujesz czegoś? Pisz!

 

"śpieszmy się pisać posty, tak szybko banują..." ~ sebul


#17 Z_Nosa_Do_Buzi

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -5
Nowy

  • Postów:29
  • Imię:Marek
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 14.10.2014 11:10

za***iście że ktoś coś robi ale wiecznie znajdzie się jakiś trol któremu coś nie pasuje bo przecież można było by za to chapnąć te 40 zł i być happy...

dlatego też polska uważana jest za kraj cebulandi gdzie każdy ma ZAWSZE jakiś problem dlatego takie forum jak amxx upadnie prędzej czy później :)

 

ciekaw jestem gdybyś za tego coda chciał grube pieniądze wtedy byłby dopiero ból d*py jeżeli dark'u chce ip tego serwera to znaczy że chce zobaczyć co jest wprowadzone ale oczywiście musi posypać się hejt od za***istych pro elo coderów CheQ oraz Sharkowy

 

Nie pozdrawiam


Użytkownik Z_Nosa_Do_Buzi edytował ten post 14.10.2014 11:17

  • +
  • -
  • -3

#18 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 14.10.2014 11:29

Ciężko zrobić coś nowego, jak wszystko już jest.


Oj nie jest :)
  • +
  • -
  • 1

#19 raximus

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:64
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
Offline

Napisano 14.10.2014 11:30

Jak dla mnie paczka bomba! Takich ludzi jak LosT . i ich prace trzeba szanować. Lepiej robić coś samemu i zrobić to źle niż siedzieć na tyłku i patrzeć innym na ręce i ich krytykować. "uderz w stół a nożyce się odezwą"

Wracając do paczki: wielkimi plusami jest to, że paczka jest bardzo rozbudowana, konkretna i posiada zachęcający opis.


  • +
  • -
  • 0

#20 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 14.10.2014 13:04

Natomiast co do krytki, konstruktywna jest dobra, ale wyrażanie się bez odpowiedniej argumentacji, napisanie dwóch słów to jest zwykła polska zawiść, już lepiej nie pisać nic niż wyrażać opinie "fajne, podoba mi się" "nie fajne wyjdź" bo to nic nie wnosi do tematu, nie pomaga w "modyfikacji" tego czegoś, oraz "udoskonaleniu" tego czegoś pod kątem użytkowników. 

Jeśli ktoś by mi zarzucił, że coś jest zbyt dobre, coś można zmienić, to ja rozumiem i wtedy wiem gdzie szukać rozwiązania, a takie posty "zlepek" "widziałem" "fajne" sam przyznaj, nawet krytyką tego nazwać nie można bo nie jest uargumentowana ....

Krytyka jak krytyka, jeśli ktoś twierdzi, że nie jest to nic nadzwyczajnego, to po prostu tak według niego jest. A jeśli chcesz naprawdę konstruktywnej krytyki, pełnej argumentacji, to najpierw musisz udostępnić kody źródłowe, a potem komuś musiało by się zechcieć to krytykować.
Co do samych ssów z tego moda, to wygląda może to i fajnie, ale kanały hud masz chyba wszystkie zajęte oraz nie jestem pewien, czy aby na pewno jakikolwiek serwer utrzyma tego moda razem z 20 graczami.
 

przecież można było by za to chapnąć te 40 zł i być happy...

Pomijam resztę, ale 40 zł? Nie wiem ile czasu zajęło robienie tej paczki i pisanie pluginów, ale ja bynajmniej za 40 zł nawet nie napisałbym
#include <amxmodx>

  • +
  • -
  • 4

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych