Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
BF2 1.5
#1
Napisano 21.08.2009 14:43
Plugin galileo.amxx usunołem...
W server.cfg dałem "mp_chattime 10"....
Może mi ktoś pomóc?
p.s Jeszcze jedno, jak zrobić, żeby nie dodawało Hp jak ktos awansuje w rankingu?
(Jestem kapralem i mam 110hp, potem starszy kapral 120hp)
#2
Napisano 21.08.2009 16:15
p.s Jeszcze jedno, jak zrobić, żeby nie dodawało Hp jak ktos awansuje w rankingu?
(Jestem kapralem i mam 110hp, potem starszy kapral 120hp)
bf2_badgepowers 0 - Włącz/Wyłącz moce dla odznak - Domyślnie 1
może chodzi o toWitam...mam problem z BF2...a mianowicie chodzi mi o to, że jak się skończy mapa nie pokazuje mi medali za 1,2,3 miejsce
Plugin galileo.amxx usunołem...
W server.cfg dałem "mp_chattime 10"....
//Integracja z CS FLAGS bf2_flag_kills 2 //(dowolna) - CS Flags - Ile punktów za przejęcie flagi bf2_flag_round_kills 0 //(dowolna) - CS Flags - Ile punktów za wygraną runde bf2_flag_match_kills 0 //(dowolna) - CS Flags - Ile punktów za wygrany mecz bf2_flag_min_players 1 //(dowolna) - CS Flags - Minimalna liczba odtworzeń przed tym jak punkty zostaną przyznane
#3
Napisano 22.08.2009 11:44
Wystarczy w cvarach zmienić, czy trzeba w ".sma" i potem skompilować?
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









