Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
bulle damage
#1
Napisano 18.08.2009 17:23
#2
Napisano 18.08.2009 17:26
Po 2. plugin : http://amxx.pl/viewtopic.php?t=934 (jest tam link do opisu instalacji)
#4
Napisano 18.08.2009 18:12
#5
Napisano 18.08.2009 18:53
#6
Napisano 19.08.2009 21:00
#8
Napisano 20.08.2009 15:15
#9
Napisano 20.08.2009 16:52
#10
Napisano 21.08.2009 09:31
;;;
; To enable a module, remove the semi-colon (
; If it's not here, simply add it its name, one per line.
; You don't need to write the _amxx part or the file extension.
;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;; SQL Modules usually need to be enabled manually ;;
;; You can have any number on at a time. Use ;;
;; amx_sql_type in sql.cfg to specify the default ;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;mysql
;sqlite
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;; Put third party modules below here. ;;
;; You can just list their names, without the _amxx ;;
;; or file extension. ;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;; These modules will be auto-detected and loaded ;;
;; as needed. You do not need to enable them here ;;
;; unless you have problems. ;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
fun
;engine
;fakemeta
;geoip
;sockets
;regex
;nvault
cstrike
csx
;hamsandwich
#11
Napisano 21.08.2009 09:48
niewiem czemu ale ja wlasnie to samo chce zrobic.dzięki za wszystko ale i tak nie działa mi plugin bullet damage
i wziąłem full installer, 4 opcja wybriaam gdzie mam cs'a z botami (folder cstrike) inastaluje pozniej dodaje tylko pluga i mi wszystko dziala znakomicie
#12
Napisano 21.08.2009 12:16
fun
engine
fakemeta
;geoip
;sockets
;regex
;nvault
cstrike
csx
hamsandwich
#13
Napisano 22.08.2009 16:55
Nie paczowałem, bo gdy paczuje, to boty mi zabiera...
[ Dodano: 23-08-2009, 14:26 ]
Nawet po spaczowaniu nie działa. a gdy jeszcze boty zainstalowałem to skróty klawiaturowe w buy menu nie działały. Może to jakaś błędna wersja CS'a... Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









