Witam. Tak jak w temacie. Jak przerobić ten plugin
http://amxx.pl/topic...le-redirection/
Aby po wejściu na serwer, i po 3 serwerach przekierowało na inny serwer.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 03.07.2014 22:15
Witam. Tak jak w temacie. Jak przerobić ten plugin
http://amxx.pl/topic...le-redirection/
Aby po wejściu na serwer, i po 3 serwerach przekierowało na inny serwer.
Napisano 03.07.2014 22:31
Witam. Tak jak w temacie. Jak przerobić ten plugin
http://amxx.pl/topic...le-redirection/
Aby po wejściu na serwer, i po 3 serwerach przekierowało na inny serwer.
Rozwiń...
Napisano 03.07.2014 22:39
a co tu rozwijać?
poprostu ładuje Ci się na serwer, i po załadowaniu po 3-5 sekundach przenosi na serwer ( ustawiamy cvarami )
Napisano 03.07.2014 23:02
Nie zrobisz tego , z tego co wiem przekierowywania już nie działają
Z tego co wiem tylko to działa spróbuj przerobić
Ten plugin po prostu przekierwywuje bez ilu graczy itp
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "DarkGL"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
}
public client_connect(id) {
client_cmd(id, "echo ^"Redirecting^";^"connect^"31.186.82.99:27700");
return 0;
}
Użytkownik Ice-Killers.eu edytował ten post 03.07.2014 23:03
Napisano 04.07.2014 07:48
jak byś wiedział to client_connect przekierowuje po połączeniu z serwerem a mi nie chodzi o to.
pisałem wyżej ... czytaj
Napisano 04.07.2014 13:22
Też jak byś umiał czytać to przekierowywania już nie działają a napisałem dałem ci plugin to go przerób nic ciężkiego
Napisano 04.07.2014 18:59
nic ciężkiego
jak nic ciężkiego to czekam na niego ![]()
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych