Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Urządzenia PrzenośneAmxx.pl na nowe urządzenia ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_dZIADEK.SG_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 26.06.2014 15:28

*
Popularny

Witam, od jakiegoś czasu zacząłem się zastanawiać jak by wyglądała ta społeczność gdyby rozszerzyło się indywidualność na kolejne urządzenia przenośne.

 

Jest opcja na dole przy zmianie Stylu, IP Board Mobile, powiem tak wygląda #krucho. 

Dlatego też, dzisiaj rano zacząłem tworzyć Takowy Templejcik pod nasze urządzenia przenośne. Lubię programować aplikację pod Androida jak iOS.

Wygląda to mniej więcej tak:

Spoiler

 

Jeśli nie widać pod kątem to masz tu lepszą wersję:

Spoiler

 

Jest to wersja ALFA :) Jeśli takowy pomysł wam się spodoba, będę go rozwijał do wypuszczenia pełnej wersji.

Pozdrawiam.



#2 GT Team

    Ten lepszy xD

  • Zbanowany

Reputacja: 321
Wszechpomocny

  • Postów:1 435
  • GG:
  • Imię:Tomasz i Grzegorz
  • Lokalizacja:Wojkowice
Offline

Napisano 26.06.2014 15:37

A wp7 ?

Nowa wersja Tower Defense 0.2 Alpha | Inne Mody -> Nowości

 


#3 Gość_dZIADEK.SG_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 26.06.2014 15:39

A wp7 ?

Także, Programowanie IT wychodzi na wszystko praktycznie :D 



#4 GT Team

    Ten lepszy xD

  • Zbanowany

Reputacja: 321
Wszechpomocny

  • Postów:1 435
  • GG:
  • Imię:Tomasz i Grzegorz
  • Lokalizacja:Wojkowice
Offline

Napisano 26.06.2014 15:45

Jak najbardziej za! Pamiętaj, nie patrz pod jakoś, tylko pod wydajność, im szybciej -  tym lepiej. Jakoś na drugim miejscu stawiaj. Życzę powodzenia :)


Nowa wersja Tower Defense 0.2 Alpha | Inne Mody -> Nowości

 


#5 Gość_dZIADEK.SG_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 26.06.2014 15:47

Jak najbardziej za! Pamiętaj, nie patrz pod jakoś, tylko pod wydajność, im szybciej -  tym lepiej. Jakoś na drugim miejscu stawiaj. Życzę powodzenia :)

 

Dziękuje, zawsze stawiam wydajność pod aplikacje. Kompresuje pliki graficzne tak by wogóle, nie odgrywały żadnej roli przy przepustowości i wydajności urządzenia.



#6 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 26.06.2014 16:02

Wszystko ładne, pięknie i schludnie ale czy czasem amxx nie ma dostępu z poziomu tapatalk? xD

Można robić to co robi, xda choćby, że są 2 aplikację xda obsługujące forum + tapatalk, czyli jakby to ująć, kto jaką aplikację ma ochotę pobrać i która ikonka mu się bardziej podoba tą ma.

Pomysł nie mniej jednak ładnie się prezentuje, aż bym chętnie na swojego Note 10.1 zassał :D


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#7 Gość_dZIADEK.SG_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 26.06.2014 16:29

:D Efekt może być całkiem ciekawy.

 



#8 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 27.06.2014 07:20

Nie do końca rozumiem. Masz zamiar zrobić Apkę mobilną do forum czy po prostu styl? 

co do apki - Chcesz to robić Javnie czy korzystając z HTML i JS

amxx.pl musiałoby zrobić coś na wzór "API" żeby można było pobierać posty i tematy.

 

Jestem w trakcie pisania aplikacji mobilnej do MyBB więc "znam temat". ;)


  • +
  • -
  • 0

#9 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.06.2014 09:27

Chętnie przetestuje jak będzie taka możliwość ;)


  • +
  • -
  • 0

#10 Gość_dZIADEK.SG_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2014 12:00

Nie do końca rozumiem. Masz zamiar zrobić Apkę mobilną do forum czy po prostu styl? 

co do apki - Chcesz to robić Javnie czy korzystając z HTML i JS

amxx.pl musiałoby zrobić coś na wzór "API" żeby można było pobierać posty i tematy.

 

Jestem w trakcie pisania aplikacji mobilnej do MyBB więc "znam temat". ;)

Aplikacja Mobilna, z tworzeniem API to nie problem. Jeśli wyjdzie pełna wersja, to z chęcią wykonam takie API. 

 

 

Chętnie przetestuje jak będzie taka możliwość ;)

Trwają prace :]



#11 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 28.06.2014 23:16

Jak rozumiem, na razie tworzysz layout graficzny?

Rozdzielczość 1600x1200 to o wiele za dużo kolego :) Tablety się zaczynają od 1280x720 i pamiętaj, że nie każdy używa tabletu w "landscape", czyli pionowy układ też trzeba brać pod uwagę.

Nie zapomnij o telefonach, gdzie szerokość ekranu zaczyna się od 320.

Poza tym: wyobrażasz sobie na Twoim layoucie kliknąć w każdy link? Paluchy wszak są większe od myszy, a ekran niekoniecznie duży :)

Jeśli bardzo chcesz się przysłużyć dla forum, możesz zaprojektować sam interfejs graficzny pod telefon, tablet i pełny ekran. Znajdę czas to go poskładam i będzie dostępny jako styl na forum :) Jednak po IPB nie ma się co fajerwerków spodziewać, pewnie wiele rzeczy będę musiał zrobić tak, a nie inaczej żeby to działało...

Co do API, już istnieje, choćby to z tapatalk. Jest pewnie też coś "wbudowanego" w IPB.
  • +
  • -
  • 1

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#12 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 30.06.2014 18:01

Zrob na Symbiana s60v5 ;( ;( ;(

Musze dusic mobilna wersje na tej Nokijczyni C6
  • +
  • -
  • 0

#13 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 30.06.2014 18:06

Jak rozumiem, na razie tworzysz layout graficzny?Rozdzielczość 1600x1200 to o wiele za dużo kolego :) Tablety się zaczynają od 1280x720 i pamiętaj, że nie każdy używa tabletu w "landscape", czyli pionowy układ też trzeba brać pod uwagę.Nie zapomnij o telefonach, gdzie szerokość ekranu zaczyna się od 320.Poza tym: wyobrażasz sobie na Twoim layoucie kliknąć w każdy link? Paluchy wszak są większe od myszy, a ekran niekoniecznie duży :)Jeśli bardzo chcesz się przysłużyć dla forum, możesz zaprojektować sam interfejs graficzny pod telefon, tablet i pełny ekran. Znajdę czas to go poskładam i będzie dostępny jako styl na forum :) Jednak po IPB nie ma się co fajerwerków spodziewać, pewnie wiele rzeczy będę musiał zrobić tak, a nie inaczej żeby to działało...Co do API, już istnieje, choćby to z tapatalk. Jest pewnie też coś "wbudowanego" w IPB.

Jedyna szanująca się rzecz do przeglądania for w komórkach poniżej 4.3" to właśnie Tapatalk.
Nie sądzę że ktoś bawi się w normalne forum gdy nie ma min 7-8" w tablecie do dyspozycji bo wtedy naprawdę jest to ogromnie niewygodne.

@do Profesora Gwyna.
Nie sądzę aby na telefonie 3.5" wygodnie obsługiwało się pełen format tej strony ;)
GwynBleidD (01.07.2014 08:37):
Mylisz się, nawet normalne wersje stron się

  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#14 Gość_dZIADEK.SG_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 04.07.2014 14:46

Jak rozumiem, na razie tworzysz layout graficzny?

Rozdzielczość 1600x1200 to o wiele za dużo kolego :) Tablety się zaczynają od 1280x720 i pamiętaj, że nie każdy używa tabletu w "landscape", czyli pionowy układ też trzeba brać pod uwagę.

Nie zapomnij o telefonach, gdzie szerokość ekranu zaczyna się od 320.

Poza tym: wyobrażasz sobie na Twoim layoucie kliknąć w każdy link? Paluchy wszak są większe od myszy, a ekran niekoniecznie duży :)

Jeśli bardzo chcesz się przysłużyć dla forum, możesz zaprojektować sam interfejs graficzny pod telefon, tablet i pełny ekran. Znajdę czas to go poskładam i będzie dostępny jako styl na forum :) Jednak po IPB nie ma się co fajerwerków spodziewać, pewnie wiele rzeczy będę musiał zrobić tak, a nie inaczej żeby to działało...

Co do API, już istnieje, choćby to z tapatalk. Jest pewnie też coś "wbudowanego" w IPB.

 

Wiem o co chodzi z tą rozdzielczością, jest to Na razie Faza mojej nazwy "pokazywarka" jak by to mniej więcej wyglądało. 

Możesz sprawdzić moją pracę gdy wykonywałem z Panem Zientarskim aplikację dla RockAlone2k.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych