MENU BRONI VIP OD 3 RUNDY NIE DZIALA
SPRAWDZI TO KTOS.?
ROBILEM VIPA W GENERATORZE
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 31.05.2014 19:05
MENU BRONI VIP OD 3 RUNDY NIE DZIALA
SPRAWDZI TO KTOS.?
ROBILEM VIPA W GENERATORZE
![]()
IP:91.203.134.194:27085
Zapraszam również na Forum Dziobaczek.com
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisano 31.05.2014 19:47
Wszystko wyglada na dobrze. Spróbuj ponownie wygenerować Vipa . I daj logi .
Napisano 01.06.2014 13:51
Pomoze ktos jakoś ? ![]()
![]()
IP:91.203.134.194:27085
Zapraszam również na Forum Dziobaczek.com
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisano 28.08.2014 10:26
Zamień cały public menu_callback(id, menu, item)
na to:
public menu_callback(id, menu, item){
if(is_user_alive(id)){
if(gRound>=3){
if(item==0){
return ITEM_ENABLED;
}
if(item==1){
return ITEM_ENABLED;
}
if(item==2){
return ITEM_ENABLED;
}
if(item==3){
return ITEM_ENABLED;
}
if(item==4){
return ITEM_ENABLED;
}
}
}
return ITEM_DISABLED;
}
Napisano 28.08.2014 10:26
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych